Zoisit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Zoisit negatif enerjileri pozitife dönüştürüp ruhsal âlemlere bağlar.

Psikolojik olarak, başkalarından etkilenmek ya da normlara uymaya çalışmak yerine kendi benliğinizi dışavurmanıza yardımcı olur. Kendi fikirlerinizi hayata geçirmenize yardım eder ve yıkıcı dürtüleri yapıcı olanlarla değiştirir. Tembelliği yok eder ve bastırılmış duyguları, ifade edilebilmeleri için, yüzeye çıkarır.

Yaratıcı bir taştır, bir müdahaleden sonra zihni amaçlarına geri döndürür. Ciddi hastalıklardan veya streslerden sonra iyileşmeyi hızlandırır.

İYİLEŞTİRME

Zoisit toksinlerden arındırır, aşırı asitlenmeyi nötralize eder ve iltihapları azaltır. Bağışıklık sistemini güçlendirip hücreleri yeniler; kalp, dalak, pankreas ve akciğerlere iyi gelir. Doğurganlığı destekler ve yumurtalıklarla testislerdeki hastalıkları iyileştirir. Yakut ile birleştiğinde cinsel iktidarı artırır.

KONUM Deriyle temas edecek şekilde takın veya yerleştirin. Yavaş hareket eden bir taş olduğundan uzun süre takın.

İLAVE RENK

Genel özelliklerinin yanı sıra farklı renge ait bazı ek özellikleri aşağıda verilmiştir:

Tanzanit (Lavanta rengi-Mavi Zoisit) ısıyla değiştiriImişyüksek titreşimli bir taştır, değiştirilmiş durumları ve son derece derin medidatif halleri kolaylaştırır. Farklı yönlerden bakıldığında farklı renklerde görünür. Bu renk kayması, bilinçliliği yükseltir. Devalar âlemine, ruhsal rehberlere ve Göğe Yükselmiş Efendiler’e bağlantıları vardır.

Akaşik Kayıtlar’dan bilgi indirir, iç ve dış yolculukları kolaylaştırır.

Kök çakradan yüksek taç çakralara kadar bir çakra bağlantısını harekete geçirerek yüksek zihni fiziksel âlemle temasa geçirir. Boğaz çakrasını uyararak yüksek düzeylerden alınan içgörülerin iletişimini hızlandırır, iyileştirmede baş, boğaz ve göğüste çalışır. Harika bir cevher özü olur, Akuamarin ve Moldavit gibi taşlarla birleşir, iyolit ve Danburit’e eklenip geçmiş yaşamları iyileştirmede kullanıldığında karmik rahatsızlıkların eski kalıplarını yok eder ve bütünleşilecek yeni kalıplar için alan yaratır.

Takip edilen ,,,,,,,