Yıldız Taşı Faydaları

RENK Yeşil, mavi, kırmızı, kahverengi, şeftali pembesi
GÖRÜNÜM Opak, alacalı parlak partiküller, tüm boyutlarda, genellikle yuvarlak
NADİRLİK Kolay bulunur
KAYNAK İtalya, Brezilya, Çin, Hindistan, Rusya, Tibet, Nepal

ÖZELLİKLER Yıldız Taşı pozitif bir bereket taşıdır. Devalar imparatorluğu’na güçlü bir bağlantısı vardır ve jeopatik strese karşı bahçeleri veya evleri korumaya yarar. Yıldız Taşı takmak elektromanyetik sisi emer ve çevre kirliliğine karşı koruma sağlar. Ceptelefonuna yapıştırıldığında yayılan ışınlara karşı koruma görevi görür. Negatif durumları geri döndürür.

Psikolojik olarak liderlik niteliklerini ve kararlılığı pekiştirir. Şefkat ve empatiyi tetikler ve azmi teşvik eder. Rahatsızlıkların kaynaklarını bulmanız için sizi geçmişe götürür. Kekemeliği ve ağır nevrozları, altlarında yatan nedeni bularak geçirir. Kişinin zihin durumunu dengeler, algıyı tetikler ve yaratıcılığı artırır. Alternatifleri ve olasılıkları, özellikle de başkaları tarafından temsil edilenleri görür. Bu taş entelektüel ve duygusal

bedenleri bir araya getirir öfkeyi ve asabiyeti yatıştırır. Duygusal iyileşmeyi tetikler ve kişinin kendi kalbindekileri, yaşamasına olanak tanır.

Fiziksel olarak bir iyilik hissi verir. Doğumdan yed, yayına kadar büyü, meyi düzenler. Erkek-kadın enerjilerini dengeler ve kalbin canlanmaz, teşvik eder. Ruhsal olarak kalp çakrasın, korur, kalp enerjisin, psişik vampirizme karşı kollar.

İYİLEŞTİRME Yıldız Taşı timüs bezini, eklem dokularını ve sinir sistemini korur; kan basıncını dengeler ve metabolizmayı tetikleyerek kolesterolü düşürür, arteriyosklerozla kalp krizini engeller. Antienflamatuar etkilidir, deri sorunlarını ve alerjileri rahatlatmaya, migren ataklarını geçirmeye ve gözleri dinlendirmeye yarar. Adrenalleri, akciğerleri, sinüsleri, kalbi, kas ve üreme organlarını iyileştirir, iksir olarak kullanıldığında deri sorunlarını giderir.

KONUM Uygun göreceğiniz yerlere tutun veya yerleştirin.

ÖZEL RENKLER

Genel özelliklerinin yanı sıra farklı renklerinin ek özellikleri aşağıda verilmiştir;
Mavi Yıldız Taşı güçlü bir zihinsel iyileştiricidir.

Yeşil Yıldız Taşı rahatlatıcıdır ve kalbi iyileştirir. Genel uyum sağlayıcı, kalbi koruyucudur. Olayları kontrol altına alır ve kötücül durumlar lçin yaralıdır. Mide bulantısını yatıştırır, olumsuz duygu ve düşünceleri yok eder.İyilik ve duygusal sükûnet getiren bir iyileştiricidir.

Takip edilen ,,,,,,,,,,