Yılan Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Yılan Taşı meditasyona ve ruhsal keşiflere yardımcı bir topraklama taşıdır. Çakraları temizleyerek ve taççakrayı uyararak psişik

yetenekleri açar, hayatın ruhsal temelini anlamanızı sağlar. Bu taş kundalini enerjisinin yükselmesi için yeni yollar bulmaya yardımcı olur.

Psikolojik olarak hayatınızın daha çok kontrolünüzde olmasına yardım eder. Zihinsel ve duygusal dengesizlikleri düzeltir, şifa enerjisini bilinçli olarak sorunlu alanlara yöneltmeye yardım eder.

Fiziksel olarak beden ve kanı temizler, toksinlerden arındırır. Ömrü uzattığına inanılır.

İYİLEŞTİRME

Yılan Taşı parazitleri giderir, kalsiyum ve magnezyum emilimine yardımcıdır ve hipoglisemiyle şeker hastalığına da iyi gelir.

KONUM

Uygun bir noktaya tutun veya yerleştirin.

SONSUZ TAŞ (Açık Yeşil Yılan Taşı)

sizi meleklerin rehberliğiyle temasa geçiren nazik, hassas yapılı bir taştır. Geçmiş, şimdiki zaman ve geleceği bütünleştirip kendinize ve yaşadıklarınıza karşı daha şefkatli, affedici olmanızı sağladığından geçmiş hayatları incelemek için idealdir. Bu taşı tutmak iki hayat arası durumlarda gerçekleşen şifa âlemlerine taşır. Böylece önceki hayatın bitiminden sonra üstlenilmemiş iyileştirme çalışmasının tamamlanmasını sağlar.

Bu taş geçmiş hayatlardan gelen dengesizlikleri iyileştirip önceki ilişkilerden kalan duygusal yükleri giderir. Boğaza yerleştirildiğinde geçmiş hakkında konuşmaya ve bugünetaşınan sorunları çözmeye yardımcı olur. Geçmişinizden biriyle yüzleşmek istediğinizde bu taşı kullanın; buluşmaya nazik bir dokunuş getirecektir.

Açık Yeşil Yılan Taşı özellikle menstrual dönemdeki spazmlar, kas ağrıları için mükemmel bir ağrı gidericidir.

Takip edilen ,,,,,,,