Varisit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Varisit bir cesaret taşıdır. Umut ve cesaret getirir, hastalıklar ve yatalaklar için son derece faydalıdır. Yatalak hastaların durumlarına rağmen devam etmeleri için destek ve cesaret verir, bakıcılarına da bu hastalığın yaratabileceği rahatsızlıklarla baş etmeleri için destek olur. Kalp çakrasını açarak koşulsuz sevgiyi getirir.

Varisit geçmiş hayat araştırmaları için son derece yararlıdır. Geçmiş hayatların deneyimleri ve duygularının derinliklerine inerken o deneyimin görsel imgelerini kolaylaştırır. Taşınarak bugüne gelmiş kalıpların veya rahatsızlıkların nedenlerini anlamayı destekler ve iyileştirme için durumların yeni bir çerçeveye oturtulmasına yardım eder.

Psikolojik olarak derin umutsuzluklardan umut ve evrene güven konumuna çıkmayı kolaylaştırır. Gösterileri bertaraf ederek kendinizi dünyaya gerçekte olduğunuz gibi göstermenizi sağlar. Sinir halini yatıştırır ve kalbe huzur verir. Vakarı destekler ve yine de sizi çok ciddi olmaktan koruyacak canlı bir enerji verir. Geceleri yastığın altına yerleştirildiğinde huzurlu bir uyku ve sorunsuz bir zihin sağlar.

Berrak düşünmeye yardım eder ve algıyı artırır. Kendinizi ifade etmenize ve fikir alışverişine yardımcıdır.

Fiziksel olarak azalmış enerji rezervlerini yeniden doldurmaya yardımcıdır.

İYİLEŞTİRME

Varisit sinir sistemini iyileştirir, karın şişliğine ve yavaşlamış kan akışına iyi gelir, damarların ve derinin esnekliğini yeniler. Asit fazlalığını nötralize eder; gut, gastrit, ülser, romatizma ve bağışıklık hastalıklarında yararlıdır. Erkeklerin iktidarsızlık durumlarını düzeltir, ayrıca krampları geçirir.

KONUM

Uygun şekilde yerleştirin ve uzun sürelerle kullanın. Geçmiş hayatları hatırlamak için üçüncü göze koyun. Kolye olarak takın veya sol elinizde tutun.

Takip edilen ,,,,,,,