Vanadinit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER Vanadinit fiziksel özelliklerini kabul etmekte sorunları olan kişiler için mükemmel bir taştır. Dünya bedeninin, ayakların altındaki toprak çakrasıyla güçlü bağları vardır. Ruhu fiziksel bedene topraklayan ve dünyadaki ortamında rahat hissetmesine yardımcı olan Vanadinit

enerjinin boşa harcanmasına karşı koruyucudur ve size fiziksel düzeyde enerjiyi korumanın yollarını gösterir.

Vanadinit meditasyona yardımcıdır. Zihnin gevezeliklerini keserek bir tür “zihinsizlik” durumu yaratmayı kolaylaştırır veya psişik vizyon ve yolculuk için bilinçli olarak doğrudan farkındalık sağlamak için kullanılabilir. Bedenin içinde bir iç kanal açarak evrensel enerjinin içeri akmasını sağlayacak bir gücü vardır. Bu enerji çakraları hizalar ve yüksek benliği fiziksel bedene getirerek derin bir iç huzuru sağlar.

Düşünce ve zekâ arasındaki boşluğu doldurur. Amaçları belirlemeye ve onların ardından gitmeye yardımcıdır, zihinsel gevezelikleri kapatarak içgörüyle akılcı düşüncenin birleşerek rehberlik etmesi için bir iç ses oluşturmasına izin verir.

Bu taşın aşırı harcamaları engelleme gibi yararlı bir gücü vardır. Evin zenginlik köşesine yerleştirin veya paranızı tutmak için çantanıza küçük bir parçasını koyun.

Vanadinit zehirlidir ve iksirleri dolaylı yollarla hazırlanmalıdır (bkz. s. 371). Tuttuktan sonra ellerinizi yıkayın.

İYİLEŞTİRME

Vanadinit astım ve tıkanık akciğerler gibi solunum problemlerinde yararlıdır. Sirküler solunum uygulamasını kolaylaştırır. Kronik yorgunluk ve mesane problemlerini iyileştirir, iksir olarak kullanıldığında sadece, dolaylı yoldan yapılmış olanı, dahili kullanılabilir.

KONUM

Uygun şekilde yerleştirin veya iksiri göğüs bölgenize haricen, ovalayarak sürün. Eğer fiziksel özelliğin kabullenilmesi için kullanıyorsanız dolaysız yöntemle hazırlanan iksir birkaç hafta alınmalıdır.

Takip edilen ,,,,,,,