Unakit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER Unakit bir vizyon taşıdır. Duyguları ruhsallıkla dengeler. Üçüncü göze yerleştirildiğinde onu açar, görselleştirme ve psişik vizyonu destekler. Bu taş ayrıca gerektiğinde topraklama sağlar ve meditasyon ya da psişik çalışmadan sonra yararlı olabilir.

Unakit kristal kürede geleceği görmek için etkin bir taş olarak kullanılabilir, nerelerde anlaşma ve bütünleşme gerektiğini belirtir. Bu taşı kullanmanın en iyi yöntemi 10-12 başka uygun taşla birlikte kullanmaktır (bkz. s. 375-376). Yuvarlanmış taşlar birlikte bir torba içinde saklanmalıdır.

Sonra soruyu cevaplamak için bir taş seçilmeli ya da bir avuç dolusu taş dümenin üzerine atılmalıdır.

İster büyük bir parça halinde ortama yerleştirilmiş olsun ister yuvarlanmış birkaç tanesi bir kâseye konmuş olsun, Unakit sakin ve yumuşak bir enerji verir; eğer televizyonun üzerine ya da yakınına yerleştirilirse elektromanyetik kirlenmenin etkilerini ortadan kaldırır.

Unakit yeniden doğmayı kolaylaştırır, engellerin nedeni hakkında geçmişe dair içgörüler getirir, ruhsal ve psikolojik büyümeyi kısıtlayan koşulların ortadan kalkmasını sağlar. Ayrıca bir sorunun kaynağına geri giderek ve onu yeni bir çerçeveye oturtarak geçmiş hayata dair iyileştirmelerde yararlıdır. Bu amaçla üçüncü göze yerleştirilmelidir.

Rahatsızlık ister yakın ister uzak geçmişte çıkmış olsun, Unakit hangi düzeyde olduğuna bakmaksızın onun kökenine iner ve yüzeye çıkararak dönüşmesini sağlar.

İYİLEŞTİRME

Unakit nekahet ve önemli bir hastalıktan sonraki iyileşme dönemlerinde destekleyicidir. Üreme sistemini tedavi eder, gerektiğinde kilo almayı sağlar; sağlıklı hamileliğe, deri dokularının ve saçların gelişimine yardımcıdır.

KONUM

Uygun şekilde yerleştirin veya iksir olarak uygulayın.

Takip edilen ,,,,,,,