Uleksit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Uleksit en çok altına konan her şeyin görüntüsünü büyütme özelliğiyle bilinir. Son derece berrak bir taştır, iç ve ruhsal düzeylerde olup bitenleri mercek altına alır, en çok ihtiyaç duyulan nesnellikle berraklığı sağlar. Rüyaların ve görülerin anlamını yorumlamada mükemmeldir. Ruhsal düzeyde kişinin seçmesi gereken yolu gösterir ve sizi derin benliğinize götürür.

Daha pragmatik bir düzeyde sizi sorunun özüne taşır, çözüme giden yolu işaret eder ve çözümleri hayata geçirir. Fiziksel âlemde bir açığa çıkarma taşıdır. Başkalarının yüreğini görme, düşündüklerini ve hissettiklerini anlama yeteneği verir ve böylece kararlarınız tamamen bilgiyi temel alabilir.

Uleksit’in yumuşak enerjisi meditasyon ve gevşeme için çok yararlıdır. Üçüncü göze yerleştirildiğinde görselleştirmeyi geliştirir ve negatif zihinsel enerjiyi dağıtır. Yin-yang enerjilerini dengeleyerek derin bedenleri hizalar.

Zihinsel olarak, özellikle iş dünyasında hayal gücünü geliştirir ve yaratıcılığı tetikler. Uleksit oransız algılanan şeylerin net biçimde görülmelerini sağlar.

İYİLEŞTİRME

Gözlere netlik kazandırmak için kullanılır. Kırışıklıklar azaltmak için cilt iksiri olarak mükemmeldir ama suyun içinde çok fazla bırakılmamalıdır, erime eğilimi vardır.

KONUM

Özellikle gözler ve üçüncü göze uygun şekilde takın veya yerleştirin. Derinliklerine bakarak mükemmel bir meditasyon taşı olarak kullanabilirsiniz.

Takip edilen ,,,,,,,