Tektit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Dünya dışından geldiğinden Tektit’in başka dünyalarla iletişimi geliştirdiğine ve yüksek bilgilerin öğrenilip akılda tutulması yoluyla ruhsal büyümeyi teşvik ettiğine inanılır. Yaratıcı enerjiyle madde arasında bir bağ oluşturur, istenmeyen deneyimlerden kurtulmada, öğrenen dersleri hatırlamada ve ruhsal büyümeye olanak sağlayan şeylere konsantre olmada yararlıdır. Sizi meselenin özüne indirir, gerçek nedenleri ve gerekli eylemleri kavramanızı sağlar.

Çakralara yerleştirildiğinde enerji akışını dengeler ve yanlış yöne dönen çakraları düzeltir. Telepati ve durugörü için faydal’.dır. Tektit üçüncü göze yerleştirildiğinde başka boyutlarla iletişimi açar. Bu taş bedenin çevresindeki biyomanyetik kılıfı güçlendirir.

Tektit geleneksel olarak her düzeyde üremeyi artırmak için tılsım olarak kullanılmıştır. Bu taş kişiliğin içindeki erkek-dişi enerjilerini dengeler.

İYİLEŞTİRME

Tektit ateşi düşürür, kılcal damarlar ve dolaşıma faydalıdır. Hastalıkların geçişini engeller. Belli tipteki Tektit’ler psişik operasyonlarda kullanılır.

KONUM

Uygun şekilde yerleştirin veya tutun.

Takip edilen ,,,,,,,