Sugulit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Sugulit belli başlı “aşk taşları”ndan biridir, mor ışın enerjisini dünyaya getirir. Ruhsal aşkı ve bilgeliği simgeler, tüm çakraları bu aşkın akışına açar, hepsini hizalar. Ruhsal farkındalığı uyandırır ve yönlendirme yeteneğini destekler.

Sugulit kendi gerçeğinizi nasıl yaşayacağınızı öğretip ruha cisimleşmesinin nedenlerini hatırlatır. Rahatsızlıkların kaynağını bulabilmek için geçmiş hayatlara doğru ve hayatlar arası duruma gidişe eşlik eder. Bu taş “Neden buradayım?”, “Nereden geldim?”, “Ben kimim?” ve “Anlamak için neye ihtiyacım var?” gibi hayata dair sorulara cevap bulur. Her tür ruhsal arayış için yararlı bir refakatçidir. Bu sevgi dolu taş, ruhu şoklardan, travmalardan ve hayal kırıklıklarından korur, ruhsal gerilimi azaltır. Hassas kişilerin ve hafif işçilerin dünyanın titreşimlerine uyum sağlarken kendilerini ümitsiz, batağa saplanmış hissetmelerini engeller. En karanlık durumlara ışık ve sevgi getirir.

Hoşgörüye destek olan ve düşmanlığı yok eden bu taş ekip çalışmaları için çok yararlıdır çünkü gruptaki sorunları çözer, sevgi dolu iletişimi teşvik eder.

Psikolojik olarak, dünyayı kendi evi gibi hissetmeyenlerden paranoya ve şizofreniden mustarip olanlara dek her tür uyumsuzluğa iyi gelir. Ruhu mevcut gerçekliğe toprakladığı ve öğrenme güçlüklerinin üstesinden geldiği için otizme çok yararlıdır. Zihnin beden üzerindeki etkisini ve rahatsızlardaki yerini kavramayı kolaylaştırır. Nahoş konularla yüzleşme yeteneği aşılar. Üzüntü, keder ve korkuları dağıtır, kişinin kendisine hoşgörüyle bakmasını sağlar.

Zihinsel olarak olumlu düşünceleri teşvik eder ve disleksi gibi öğrenme güçlüklerinin altında yatan beyinsel kalıpları yeniden düzenler. Taviz vermeden anlaşmazlıkların üstesinden gelmeye yardımcıdır.

Fiziksel olarak, duygusal karmaşaları nazikçe yok ettiği ve umutsuzluğu dağıttığı için kanser hastalarına iyi gelir. Negatif enerjiyi çeker; sevgi dolu desteği, yönlendirici iyileştirme enerjisini bedene, zihne ve ruha doğru çeker.

İYİLEŞTİRME

Çok iyi bir ağrı gidericidir; içindeki manganez, baş ağrılarını ve her düzeydeki rahatsızlığı giderir. Sarayı ve motor hastalıklarını tedavi eder, sinirleri ve beyni hizalar. Açık renkli Sugulit lenfleri ve kanı temizler.

KONUM

Uygun şekilde, özellikle kalbin ve lenf bezlerinin üzerine. Baş ağrıları için alna tutun. Ümitsizliği dağıtmak için üçüncü göze yerleştirin.

Takip edilen ,,,,,,,