Serüzit Taşı Özellikleri

MTA Genel MüdürlüğüRENK Beyaz, gri, gri-siyah, sarı
GÖRÜNÜM Beyaz veya sarı parlak kristaller veya gri ve siyah granüller halinde, genellikle bir matris üzerinde
NADİRLİK Uzmanlaşmış dükkânlarda bulunabilir
KAYNAK Namibya

ÖZELLİKLER Serüzit ortamda rahat hissetmeye yardımcı olan mükemmel bir topraklama taşıdır. Dünyayı kendi evleri gibi hissetmeyenler için özellikle faydalıdır çünkü ‘sıla hasretini dindirir ve ruhun, her yerde evinde gibi hissetmesini sağlar. Serüzit ayrıca yıldız şekilli ya da kayıt tutucu bir taş olarak da biçimlenebilir. Bu değerli taşlar yüksek bilgelik ve karma amacına uyum sağlar. Meditasyon onların sizin için tuttukları eşsiz sırları ortaya çıkarır.

Yıldız Serüzit in dünya dışı temaslara yardımcı olduğu söylenir.Dünya dışındaki geçmiş hayatlar, keşfetmeye. geçmiş yaşamlardaki insanları tanımaya ve şu anda nerede olduklarım öğrenmeye yardım eder Sızın neden dünyaya gelmeyi seçtiğinizi, yapmanız gereken ödevi, insanlığın evriminin ilerlemesi İçin getirdiğiniz yetenekler, açıklar Bu taş. geçmişin ve onun etkilerinin sizi terk etmesini sağlar.

İş ya da keyfi yolculuklar için yararlıdır; jet lagi azaltır ve farklı bir kültüre alışmanıza yardım eder. Kısa dönemli anlaşmalar yapmak ve iç direncin yüksek olduğu durumlara uyum sağlamak için yararlı bir taştır. Serüzit karar almayı tetikleyen ve büyümeyi teşvik eden pragmatik bir taştır. Esnek olma ve sorumluluk alma yollarını öğreterek gerilimi ve kaygıyı azaltır, gerekli değişimlere uyum sağlamayı olanaklı kılar. Her durumda anlayışlı olma yeteneğini yerleştirir ve geri çekilme yerine dışa dönmeyi destekler.

İletişimi genişleterek mutabakatı kolaylaştırır ve dikkatle dinleme yeteneği aşılar. Sağ ve sol beyin yarımkürelerini dengeler ve yaratıcılığı destekler. Sanatla ilgilenenler için mükemmel bir taştır.

Serüzit iksiri böcek önleyici bir özelliğe sahiptir. Böcek ve hastalıklardan korunmak için ev bitkilerine veya odanın içine püskürtülebilir.

İYİLEŞTİRME Serüzit canlılık ve enerji veren harika bir taştır, özellikle c kronik hastalıkları olanlar için. Sinir sistemini hizalar, istem dışı harekeleri iyileştirir, kas ve kemikleri güçlendirir. Parkinson hastalığı ve Toun sendromu için yararlıdır, uykusuzluk ve karabasanların üstesinden gelir.

KONUM Uygun yerlere koyun veya tutun. Ev bitkileri ve böcekler için olarak kullanın.

Takip edilen ,,,,,,,,,,,,,,,