Şatukit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Şatukit titreşimleri yükselten son derece uhrevi bir taştır. Üçüncü gözü ve boğaz çakrasını uyarır, bunları uyumlu hale getirip hizalar. Berrak bir psişik vizyon sağlar, görülenleri anlama ve iletmede yardımcı olur. Geçmiş hayat deneyimlerinin metafizik yetenekleri kapattığı durumlarda özellikle yararlıdır; psişik vizyonu kullanmayı engelleyen hipnotik emirlerle buyrukları yok eder. Geçmiş hayata ait lanetleri temizleyip mahremiyet sağlar.

Şatukit, son derece koruyucu olduğundan varlığın, fiziksel bedeni ele geçirmemesini engellediği için yönlendirme sırasında da faydalıdır. Yüksek titreşime ulaşarak en saf kaynakla temas kurulmasını garantiler.

Otomatik yazma ve telepati gibi psişik yetenekleri geliştirmek, dünya dışı varlıklarla net biçimde iletişimler kurmayı kolaylaştırmak için kullanılabilir.

İYİLEŞTİRME

Şatukit tüm ufak tefek sağlık sorunlarında yararlıdır. Bedene dengesini yeniden kazandırır, iksiri genel bir tonik olarak, özellikle de bahar aylarında çok yararlıdır. Bu taş bademcik iltihabına iyi gelir, kanın pıhtılaşma hızını artırır ve hücreler arası yapılardaki engelleri temizler.

KONUM

Uygun biçimde yerleştirin.

 

Takip edilen ,,,,,,,