Riyolit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Riyolit ruhun potansiyelini ve yaratıcılığını ateşler. Değişimi zorlamadan hızlandırır, arayışları cevaplamaya yardım eder ve ruh düzeyinde kavramayı kolaylaştırır. Karmik bilgeliğe erişebilir. Ruh, beden ve zihni güçlendiren Riyolit benliğin tümünü keşfetmekte son derece yararlıdır.

Bu taş iç ve dış yolculukların yapılabileceği derin bir meditasyon durumunu kolaylaştırır.

Geçmiş zaman iyileştirmeleri için yararlı bir taş olan Riyolit geçmişi işlemden geçirir ve bugünle bütünleştirir. Sorunları, kaynakları nerede olursa olsun, çözüme kavuşturup ileri doğru hareket etmeyi aktif olarak teşvik eder. Sizi, geçmişe kulak vermenizden çok içinde bulunduğunuz zamana sabitleyen mükemmel bir taştır.

Psikolojik olarak Riyolit kendinize inancınızı ve özdeğer duygunuzu artırır, özsaygı ve gerçek benliğinizi kabullenme duygusu aşılar.

Zihinsel olarak zorlu yaşam koşullarıyla sakince baş edebilmeniz için gereken gücü verir ve kişinin kendi gücünün farkına varmasını sağlar.

Duygusal olarak dengeleyici bir etkiye sahiptir, uygun şekillerde duygusal boşalmaya yardımcı olur.

İYİLEŞTİRME

Riyolit bedenin doğal direncini kuvvetlendirir. Damarlara, döküntülere, deri rahatsızlıklarına ve enfeksiyonlara iyi gelir, B vitamininin özümsenmesini kolaylaştırır. Böbrek taşlarını yok eder ve dokuları güçlendirir, iksir olarak kas elastikiyetini geliştirip güç verir.

KONUM

Uygun şekilde takın veya konumlandırın. Geçmiş hayata bağımlılık için alna (uzman birterapistin denetimi altında) ve duygusal boşalım için karın boşluğuna yerleştirin.

Takip edilen ,,,,,,,