Prehnit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Dingin Prehnit koşulsuz aşkın taşıdır ve İyileştireni iyileştirir. Görselleştirme işlemini geliştirir ve yüksek benlikle temas kurulabilecek derin bir meditasyon sağlar. Bu taşla meditasyon yaparken evrenin enerji kafesine temas edersiniz. Başmelek Raphael ve diğer ruhsal, dünya dışı varlıklarla bağlantılı olduğuna inanılır. Prehnit içsel kavrayışı ve geleceği görmeyi geliştirir. Sizin ne olursa olsun her şeye hazırlıklı olmanızı sağlayan bir taştır. İlahi enerjilerle uyum içinde kehanet gücünü artırır ve ruhsal büyümeniz için yürümeniz gereken yolu gösterir.

Bu taş kutsal enerjinin koruyucu kalkanı altında aurik alanı mühürler. Ortamı sakinleştirdiği, huzur ve güven getirdiğinden dolayı kafesleme için yararlı bir taştır. Bahçeye koymak için de harika bir taştır ve evinizi kendiniz için bir şifa mabedi haline dönüştürmenize yardımcı olur. Bu taş, çevrenizi yenileyerek ve canlandırarak doğayla ve temel güçlerle nasıl uyum sağlayacağınızı gösterir.

iyi bir Feng Shui taşı olarak Prehnit “derleyip toplamaya” yardımcıdır, artık ihtiyaç duymadığınız şeyleri atmanıza ve sakladıklarınızı da uygun şekilde organize etmenize yardım eder, içteki bir eksiklikten dolayı sahip olduklarını veya aşkı saklayanlara yardımcıdır. Bu yoksunlukla veya yoksullukya da sevgisizlikle ilgili geçmiş hayat deneyimlerinden kaynaklanabilir. Prehnit’in yardımıyla evrene güven onarılır ve ruh bir kez daha ilahi dışavuruma inanır.

Psikolojik olarak karabasanları, fobileri ve derin korkuları dağıtarak bunları yaratan rahatsızlıkları iyileştirir. Hiperaktif çocuklar ve hastalıkların altında yatan karmik nedenler için yararlıdır.

İYİLEŞTİRME

Kökteki nedene inerek teşhis koymada yararlıdır. Böbrekler ve safrakesesi, timüs bezi, omuzlar, göğüs ve akciğerlere iyi gelir. Gutu ve kan hastalıklarını tedavi eder, bedendeki bağlantı dokularını onarır ve habislikleri dengeler.

KONUM

Uygun şekilde tutun veya yerleştirin. Kehanet, görselleştirme ve rehberlik için üçüncü gözün üzerine koyun.

Takip edilen ,,,,,,,