Pirolüsit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Pirolüsit’in enerjileri dönüştürme ve yeniden yapılandırma yeteneği vardır. Bilinçli olarak yönetildiğinde hayatı da yeniden yapılandırabilir. Bu taş enerjik rahatsızlıkları iyileştirir; fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerdeki rahatsızlıkları geçirir.

Pirolüsit bulunduğunuz ortama veya meditasyon alanınıza anlık olarak yerleştirilebilecek son derece yararlı bir taştır. Negatif enerjiyi geri çevirir ve hangi kaynaktan gelirse gelsin psişik müdahaleyi gidererek işlem sırasında aurayı güçlendirir. Güçlü bir zihinden gelen lüzumsuz zihinsel etkileri engeller, duygusal manipülasyonu yok eder ve alt astral dünyalardakilerin ilgilerine set çeker.

Sizin katılmadığınız özel bir gündemi olan otorite sahibi bir kişinin yanında olmak zorundaysanız yanınızda bir parça Pirolüsit bulundurun. Bu, kendi inançlarınıza sadık kalmanızı sağlayacaktır. Hassas yapısı dolayısıyla bazı Pirolüsit’ler takılmaya veya üstünüzde taşımaya uygun değildir ama koruyucu enerjilerine ihtiyaç duyulduğunda tutabilirsiniz.

Pirolüsit güven, iyimserlik ve azmi destekler. Bu güçlü taş, sorunların kaynağına iner ve bir dönüşüm yolu sunar. Geçmiş hayatı veya bedensel çalışmayı da içeren derin duygusal iyileştirme sırasında, duygusal rahatsızlıklardan ve duygusal bedendeki engellerden kurtarmak için destek verir.

Duygusal olarak ilişkileri değiştirme ve dengeleme gücüne sahiptir. Olumsuz beklentileri olumlu olanlarla değiştirmeye yardım edebilir.

İYİLEŞTİRME

Bronşiti tedavi eder, metabolizmayı düzenler, kan damarlarını güçlendirir ve cinselliği uyarır. Ayrıca görüşü kuvvetlendirmeye yarar.

KONUM

Uygun şekilde tutun veya yerleştirin. Pirolüsit çok hassas olduğu ve bedende taşımak için fazla ağır çektiğinden dolaylı yolla iksir haline getirilip bölgesel olarak uygulanabilir veya içilebilir.

Takip edilen ,,,,,,,