Oniks Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Oniks dayanıklılık verir. Zor ya da kafa karıştırıcı şartlar altında, büyük boyutlardaki zihinsel ve fiziksel stres zamanlarında destek sağlar. Enerjinizi odaklayıp daha yüksek bir güçle hizalayarak erişilen yüksek rehberliğe eriştirir çünkü o bütünle bağlantı halindedir. Sizi geleceği görmeniz için ileriye götürebilir ve kişisel dayanıklılık aşılama kapasitesiyle kişinin, kaderinin efendisi olabilmesini kolaylaştırır. Yaşama sevinci, azim ve direnci teşvik eder. Dersler çıkarmaya, kendine güven vermeye ve kendinizi bulunduğunuz ortamda rahat hissetmenizi sağlamaya yardımcıdır.

Oniks kendi niyetlerinizi saklayabileceğiniz ketum bir taştır. Ancak takanların başından geçen anıları da tuttuğuna inanılır. Titreşimlerine duyarlı kişilere hikâyeyi anlatması için psikosometride kullanılır.

fiziksel anıları saklama özelliği şimdiki hayatı etkileyen eski yaraları ve fiziksel travmaları iyileştirmek için geçmiş hayatlarla ilgili işlerde yararlı olmasını sağlar. Bir parça Oniks tutmak dikkatinizi eski yaralarınıza çevirebilir ve bu yaralardan beden çalışması, yeniden çerçeveleme veya taş terapisiyle kurtulabilirsiniz. Oniks ayrıca eski üzüntü ve acıları iyileştirmek için de kullanılabilir.

Psikolojik olarak benlik içindeki ikilikleri fark eder ve bütünleştirir. Aklı havada olanları daha oturaklı bir hayat tarzına yöneltir ve genellikle kendi kendini kontrol etme becerisi verir. Bunaltıcı korku ve endişeleri yok eden zihinsel bir canlandırıcıdır. Bilgece kararlar alma gibi paha biçilmez bir yetenek de aşılar.

fiziksel olarak, iyileştirmede veya başka amaçlarla kullanmak için gerekli olan evrenin enerjilerini emmeye yardım eder. Bedendeki Yin ile Yang enerjilerini dengeler.

İYİLEŞTİRME

Oniks dişler, kemikler, kemik iliği, kan hastalıkları ve ayaklara iyi gelir.

KONUM

Vücudun sol tarafına takın. Uygun şekilde yerleştirin veya tutun, Boynun etrafına takılan Oniks şehveti soğutur, iffeti destekler.

 

Takip edilen ,,,,,,