Okenit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Okenit yumuşak ve kürkümsü enerjiye sahip yeniçağ taşlarından biridir, insanlar çoğunlukla onu okşamak ister ama bu, liflerini birbirine yapıştırır veya onların kırılmasına neden olur. Okenit yüksek benliğe bağlantı sağlar ve dünya düzlemindeki enerjilerinin bilinçli dışa vurumunu destekler. Yolunuzdaki engelleri temizleyip hayattaki görevlerinizi bitirmeniz için dayanıklılık ve güç verir.

Bu taş cisimleşmeyle uyum sağlamanıza yardım eder ve dikkatinizi mevcut deneyimlerinizin nedenlerine çevirir.

Gelişiminize yardımcı olacak karmik hesapların ve fırsatların yerlerini bulur. Karmik geçmişin bugünü yarattığını ve bugünün de geleceği yaratacağını anlamaya yardımcı olur. Okenit tüm düzeylerde derin bir karmik İyileşmeyi kolaylaştırır. Çakraları, fiziksel ve derin bedenleri temizler ve enerjilerini birleştirir.

Bu taşın iki yönlü hareketi vardır. Gerçeğin taşı olarak kendinize ve başkalarına dürüst davranmayı aşılar, başkaları kendi doğrularını söylediklerinde oluşabilecek sertlikten korunmanızı sağlar. Başkalarının sözlü alaylarını sevgiyle kabullenmenize yardımcı olacağı gibi orada da kabullenilecek bir gerçek olabileceğini gösterir.

Psikolojik olarak kendinize derin bir hoşgörü göstermenizi sağlar. Karmik döngülerin tamamlanmasını, kendi hatalarınızdan dolayı kendinizi affetmenizi ve karmik suçluluk duygunuzu azaltmak için geçmiş hayatlara gitmeyi kolaylaştırır. Bu bir karmik lütuf taşıdır. Her şeyin, ruhun derslerini öğrenmesi, bu bilgilerle büyümeyle ilgili döngünün bir parçası olduğunu ve hiçbir şeyin sonsuza dek kalıcı olmayacağını öğretir. Yapabileceğiniz her şeyi yaptığınızda daha fazla karmik borca girmeden o durumdan dışarı çıkabilirsiniz.

Zihinsel kalıplarınızı değiştirmeyi kolaylaştırır. Eski kalıplardan kurtulmanıza ve yeni, daha uygun inançlar edinmenize yardım eder. Erdemlilik taslamaktan mustarip herkese, özellikle de bu konu geçmişte edilen bekâret yeminleriyle bağlantılıysa, yardımcı olur.

İYİLEŞTİRME

Kan ve sütü artırır, emziren anneler için birebirdir. Üst bedendeki dolaşımı uyarır. Hummaları geçirir ve sinirsel rahatsızlıklara İyi gelir, iksir olarak deri döküntülerini tedavi eder.

KONUM

Uygun şekilde.

Takip edilen ,,,,,,,