Lepidolit Taşı Özellikleri

RENK Mor, pembe
GÖRÜNÜM Dilimsi katmanlar, hafif parlak veya pütürlü kütle, tüm boyutlarda
NADİRLİK Kolay bulunur
KAYNAK Birleşik Devletler, Çekya, Brezilya, Madagaskar, Dominik Cumhuriyeti

ÖZELLİKLER Lepidolit elektromanyetik kirliliği temizler; yayılımlarını emmesi için bilgisayarların üzerine yerleştirilmelidir. Lepidolit mikamsı biçimdeyken özellikleri çok genişler ve bu en etkili temizleme gerecidir. Lepidolit’in mutlaka yüksek iyilik amacıyla kullanılması gerekir. Olumsuzlukları yok eder. Boğaz, kalp, üçüncü göz ve taç çakralarını açar, harekete geçirir. Engelleri kaldırır, kozmik farkındalık getirir. Bu taş şamanik veya ruhsal yolculuklarda yardımcıdır ve Akaşik Kayıtlar’a erişir.Şimdiki hayatınızda engeller yaratan, başka hayatlarınızdan kalma duygu ve düşüncelerinizi kavramanızı sağlar. Sizi geleceğe de götürebilir.

Lepidolit stresin ve depresyonun azaltılmasında son derece yararlıdır. Takıntılı düşünceleri giderir, melankoliyi ortadan kaldırır ve uykusuzluğu yener. Lepidolit lityum içerir, ruhsal dönüşümleri ve bipolar bozuklukları denge. nede yardımcıdır. Her tür duygusal ve zihinsel bağımlılığın üstesinden gelmede, anoreksiyayı da kapsayan her bağımlılık ve şikâyeti yenmede destekleyici olarak birebirdir. Bir “geçiş taşı” olarak, değişime ikna ederek eski psikolojik veya davranışsal kalıpları yok edip yeniden düzenler. Bağımsızlığı ve dışarıdan yardım almadan amaçlara ulaşmayı destekler.

Zihinsel olarak zekâ ve analitik nitelikleri uyarır. Nesnellik ve konsantrasyon gücüyle karar almayı hızlandırır. Dış etkilerden arındırarak önemli olana odaklanmanızı sağlar.Duygusal olarak, başkalarının etkilerinden uzakta, kendi alanınızda ayakta durmanızı geliştirir. Uyku rahatsızlıklarını ve duygusal stresleri gidererek derin bir duygusal iyileşme sağlayan sakinleştirici bir taştır.

İYİLEŞTİRME Lepidolit rahatsızlıkların yerini tespit eder. Bedende rahatsız olan bıınların üzerine konduğunda hafif titreşim yayar. Alerjileri giderir, hağışıklığın. sistemini güçlendirir, DNA’yı yeniden yapılandırır ve negatif iyonların oluşumunu hızlandırır. Yorgunluğa, epilepsi ve alzheimera iyi gelir. Siyatik ve nevralji ağrılarını uyuşturur, eklem problemlerinin üsteden gelir. Deriyi ve eklem dokularını toksinlerden arındırır. Özellikle her iksiri olarak menopoza çok iyi gelir. “Hasta bina sendromundan kaynaklanan rahatsızlıkları veya bilgisayar stresini tedavi eder.

KONUM:Uygun yere takın veya yerleştirin. Uyku bozukluklarını gidermek için yastığınızın altına koyun.

Takip edilen ,,,,,,,,,