Kuvars: Rutile Kuvars

İLAVE ÖZELLİKLER

Rutile Kuvars her düzeyde enerji için etkili bir bütünleştiricidir. Kuvars’ın enerjik etkisini yükseltir ve çok etkin bir titreşimsel iyileştirme gücüne sahiptir.

Ruhsal olarak kozmik ışığın mükemmel bir dengesine sahip olduğu ve ruh için aydınlatıcı görevi gördüğüne, ruhsal büyümeyi teşvik ettiğine inanılır. Aurayı temizler ve enerji verir. Bu taş astral yolculuk, kristal kürede geleceği görme ve yönlendirmede yardımcıdır. En yüksek ruhsal rehberlikle temas kurmayı kolaylaştırır. Negatif enerjiyi çeker ve ruhsal gelişimin önündeki engelleri kırar, geçmişi geçmişte bırakmanızı sağlar.

Rutile Kuvars danışanların negatif enerjilerini filtrelediği ve aynı zamanda duygusal boşalmalar ve psişenin karanlık tarafıyla yüzleşmeler sırasında enerji alanlarını desteklediği için terapistler ve psikologlar için faydalıdır. Psişik ataklara karşı koruma sağlar.

Rutile Kuvars geçmişten kaynaklanan rahatsızlıkların giderilmesi için geçmiş hayatları iyileştirmede ve şimdiki zamanı etkileyen geçmiş zamana ait olayların içyüzünün kavranmasını teşvik etmede kullanılabilir. Nedenlere erişmek ve önceki davranışlarınızın sonuçlarını anlamanız için hayatın özüne inmenize yardım eder. Ruhu şimdiki zamanın derslerine ve planlarına bağlar.

Psikolojik olarak sorunların köküne inmeyi öğretir ve yön değiştirmeyi, geçişleryapmayı kolaylaştırır. Duygusal olarak kasvetli ruh hallerini geçirir ve antidepresan görevi görür. Korkuları, fobileri ve kaygıları giderir, daralmaları geçirirve kendinden nefret duygusuna karşı gelir. Bu taştüm düzeylerde affediciliği destekler.

Rutile Kuvars iyileştirmeyi olanaklı kılacak şekilde aurayı açar. Fiziksel düzeyde sinirler, kaslar, kan ve bağırsak yollarındaki cıva zehirlenmesini emer.

İYİLEŞTİRME

Rutile Kuvars’ın kronik hastalıklar, iktidarsızlık ve kısırlık için yararlı bir enerjisi vardır. Aşırı yorgunluk ve enerji eksikliği için mükemmeldir. Bu taş solunum yollarını ve bronşiti iyileştirir, tiroidi uyarırve dengeler, parazitleri giderir. Hücrelerdeki büyümeyi ve yenilenmeyi destekler, hasarlı dokuları onarır. Dik durmayı teşvik ettiği söylenir.

KONUM

Tiroid için boyna, timüs için kalbe, enerji için karın boşluğuna, denge ve hizalama için kulaklara koyun. Olumsuzlukları çekmesi için aurayı süpürün.

Takip edilen ,,,,,,,