Kuvars: Gül Kuvars

İLAVE ÖZELLİKLER

Gül Kuvars koşulsuz sevginin ve sonsuz huzurun taşıdır. Kalp ve kalp çakrası için en önemli taştır, sevginin gerçek özünü öğretir. Kalbi tüm düzeylerde arındırır ve açar, derin bir içsel iyileştirme sağlar, kendini sevmeyi destekler. Sakinleştirir, güven verir, travma veya krizlerde kullanmak için idealdir.

Eğer aşkı kendinize çekmek istiyorsanız romantik Gül Kuvars’tan başkasına başvurmayın. Yatağınızın yanına veya evinizin ilişki köşesine yerleştirilmiş bir Gül Kuvars aşkı ve ilişkileri kendinize çekmede o kadar etkilidir ki genellikle işleri yatıştırmak için bir ametist gerekebilir. Mevcut ilişkilerde güveni ve uyumu yeniler, koşulsuz sevgiyi destekler.

Gül Kuvars negatif enerjiyi nazikçe çeker ve onun yerine sevgi titreşimleri koyar. Empatiyi ve duyarlılığı güçlendirir, gerekli değişimlerin kabullenilmesine yardımcı olur. Orta yaş krizi için ideal bir taştır. Gül Kuvars tutmak olumlu ifadeleri geliştirir. Taş daha sonra size amacınızı hatırlatır. Bu harika taş her türlü güzelliğin çabuk kavranmasını destekler.

Duygusal olarak en hoş iyileştiricidir, ifade edilmemiş duygular ve aşk yaralarından kurtararak, artık işe yaramayan duygusal koşullanmaları değiştirerek içselleştirilmiş acıları giderir ve yoksunluk hissini iyileştirir. Aşkı hiç kabullenmediyseniz kalbinizi açarak kabullenebilir hale gelmenizi sağlar. Eğer sevip de kaybettiyseniz üzüntünüzü hafifletir. Bu taş size, kendinizi nasıl seveceğinizi de öğretir ki eğer kendinizi sevilmeye değer bulmuyorsanız bu çok önemlidir. Zira kendinizi sevmedikçe başkalarının sevgisini de alamaz ve siz de onları sevemezsiniz. Gül Kuvars kendini affetmeyi ve kabullenmeyi teşvik eder, kendine güvenmeyi ve sevmeyi sağlar.

İYİLEŞTİRME

Gül Kuvars fiziksel kalp ve dolaşım sistemini güçlendirir, beden sıvılarındaki yabancı maddeleri giderir. Timüs üzerine yerleştirildiğinde göğüs ve akciğer problemlerine yardımcı olur. Böbrekleri iyileştirir ve baş dönmesini geçirir. Bu taşın doğurganlığı artırdığına inanılır. Taş ya da iksiri yanıkların ve kabarcıkların acısını alır ve cildi pürüzsüzleştirir. Alzheimer, Parkinson ve yaşlılık bunamalarına iyi gelir.

KONUM

Özellikle kalbin üzerine takın. Kalp, timüs veya odanızın ilişki köşesine yerleştirin.

Takip edilen ,,,,,,,