Kuvars: Dumanlı Kuvars

İLAVE ÖZELLİKLER

Dumanlı Kuvars en etkili topraklama ve sabitleme taşlarından biridir ve aynı zamanda meditasyon sırasında titreşimleri yükseltir. Bu koruyucu taşın toprak ve kök çakralarla güçlü bir bağı vardır, bu da çevre için kaygılanmayı ve ekolojik çözümleri teşvik eder. Bu taş olağanüstü bir stres gidericidir. Zor zamanları sakinlikle geçirmeye, azmi güçlendirmeye yardım eder.

Ruhsal enerjiyi topraklayan ve negatif titreşimleri nazikçe nötralize eden Dumanlı Kuvars jeopatik stresi engeller, elektromanyetik sisi emer, tüm düzeylerde tasfiyeye ve toksinlerden arındırmaya yardımcıdır. Bulunduğu alanı dolduracak pozitif titreşimlere neden olur. Artık işinize yaramayan şeyleri arkanızda bırakmayı öğretir. Toprak enerjisinin dengesinin bozulduğu alanlarda ayakların altındaki toprak çakrasını ve onun topraklama kablosunu korumak için kullanılabilir.

Dumanlı Kuvars korkuları giderir, depresyonu yok eder ve duygusal sükûnet getirir, intihar eğilimlerini ve cisimleşmiş olmayla ilgili çelişik duyguları dağıtır. Fiziksel bedenin ve cinsel yapının kabullenilmesine yardım eder, cinsel gücü artırarak ve kök çakrayı temizleyerek tutkunun doğallıkla akmasını sağlar. Bu taş karabasanları dağıtır ve rüyalarınızı dışa vurmanızı sağlar. Olumsuz duygularla temas kurmaya gelince onları nazikçe yok eder.

Zihinsel olarak olumlu, pragmatik düşünceyi teşvik eder, berrak bir kavrayış sağlamak ve başarısızlık korkusunu gidermek için kristal küreyle geleceği görmede kullanılabilir. Çelişkileri yok eder, konsantrasyonu destekler ve iletişim zorluklarını ortadan kaldırır. Dumanlı Kuvars zihnin alfa ve beta durumları arasında hareketini kolaylaştırır ve zihni meditasyon için temizlemeye yardımcı olur.

Dumanlı Kuvars genellikle doğal olarak radyasyona maruz kaldığından fiziksel olarak radyasyon kaynaklı hastalıkları veya kemoterapinin yan etkilerini gidermede mükemmeldir. Ancak yapay olarak radyasyona maruz bırakılmış taşlardansa (bu taşlar genellikle çok koyu siyah renkte ve saydam değildir) doğal oluşumları sırasında çok küçük miktarda radyasyona maruz kalmış taşları seçmeye dikkat edilmelidir. Gevşetici etkisi olan Dumanlı Kuvars’ın yardımıyla stresi yok etmek çok daha kolaydır ve bu taş ayrıca ağrı kesicidir, iyileştirme işleminde bedenden dışarı bakacak şekilde yavaş şahnişli biçimde yerleştirildiğinde bir iyileştirme krizinin meydana gelmesini engelleyebilir.

İYİLEŞTİRME

Dumanlı Kuvars karın, kalçalarve bacaklarla ilgili hastalıklar için özellikle etkilidir. Baş ağrısı da dahil ağrıları giderir; üreme sistemine, kas ve sinir dokularına, kalbe yararlıdır. Krampları geçirir, sırtı güçlendirir ve sinirleri kuvvetlendirir. Bu taş minerallerin özümsenmesine yardım eder ve bedendeki sıvıları düzenler.

KONUM

Herhangi bir yere, özellikle kök çakrasına. Yastığın altına, telefonun yanına veya jeopatik stres hatlarının üzerine. Uzun sürelerle kolye olarak takın. Stresi dağıtmak için her iki elinize birer taş alın ve birkaç saniye sessizce oturun. Ağrıyı gidermek için ağrıyan yerinize yerleştirin. Negatif enerjileri itmek için ucunu bedeninizin dışına gelecek şekilde, enerji almak istediğinizde bedeninize doğru gelecek şekilde yerleştirin.

 

 

Takip edilen ,,,,,,,