Kuvars: Akua Aura ve Laboratuvarda Üretilen Özel Kuvarslar

İLAVE ÖZELLİKLER

Yapay olarak üretilmesine rağmen Akua Aura’nın altını saf Kuvars’a bağlayan simyasal işlemleri yansıtan yoğun bir enerjisi vardır. Akua Aura sizi sınırlarınızdan kurtarır ve yeni bir şeylere alan açar. Bu taş stresi boşaltıp “delikleri” iyileştirerek aurayı iyileştirir, temizler ve sakinleştirir. Sonra çakraları, özellikle de kalpten gelen iletişimi destekleyen boğaz çakrasını harekete geçirir. Derin enerjik bedenlerden ve ruhsal bedenin evrensel enerjilerle yaptığı bağlantılardan olumsuzlukları uzaklaştırır. Ruh enerjisinin ifadesi böylece harekete geçirilerek potansiyelinin en üst düzeyine çıkarılır.

Akua Aura yönlendirmeyi ve kendini ifadeyi teşvik eder, ruhsal uyumla iletişimi derinleştirir. Psişik veya psikolojik ataklara karşı koruyucu bir taştır. Meditasyon sırasında önemli ölçüde sükûnet sağlar. Başka taşlarla birlikte kullanıldığında onların iyileştirme özelliklerini artırır.

İYİLEŞTİRME

Akua Aura timüs bezini ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

KONUM

Uygun şekilde tutun, takın veya yerleştirin.

ÖZEL AURA KUVARSLARI

Her Akua Kuvarsı’nın, rengine ait belli özellikleri vardır ancak hepsi de yüzeyine simyasal olarak işlenen altın nedeniyle ortak pek çok özelliği paylaşır.

Gökkuşağı Kuvarsı altın ve titanyumun saf Kuvars’la birleştirilmesiyle oluşur. Bedendeki tüm enerji merkezlerini harekete geçiren bu taş yaşam için gereken coşku ve hazzı getirerek, çeşitli bedenler aracılığıyla dışa vurması için yaşam gücünün yolunu temizler. Projeksiyonlar göstermesi ve geçmişten gelen pişmanlık veya keder gibi olumsuz duyguları boşaltması nedeniyle ilişkilere her düzeyde bir kavrayış kazandırdığından kötü giden ilişkiler için yararlıdır. Mevcut yaşamda ilişkileri zorlaştıran karmik

bağlardan kurtulmaya yardımcıdır. Bu taş sayesinde dönüşen ilişkiler canlı ve uyumlu olur.

Opal Aura Kuvarsı platinle üretilen bu taşın gökkuşağı renkleri daha solgundur. Aynen gökyüzündeki bir gökkuşağının umut ve iyimserliği teşvik etmesi gibi Opal Aura da bir mutluluk taşıdır. Tüm çakraları arındırır ve dengeler, hafif bedeni fiziksel boyutlarla bütünleştirir. Opal Aura fiziksel beden tarafından alınan bilgiyi topraklayarak derin bir medidatif farkındalık durumuna kapı açar. Kozmik bilinç aracılığıyla toptan bir birleşme durumuna neden olur.

Roze Aura kuvars ve platinin birleştirilmesinden oluşarak hipofiz bezi ve kalp çakrasına yarayan dinamik bir enerji üreterek özdeğer hakkındaki kökleşmiş şüpheleri giderir. Benliği koşulsuz sevme yeteneğini geliştirir. Bu tür Aura Kuvars tüm bedeni aşkla doldurur, hücreleri mükemmel bir denge oluşturacak şekilde onarır.

Rubi Aura da Kuvars ve platinden oluşur ama daha koyu renktedir. Kök çakrayı eski sağ kalma sorunları ve suistimallerden temizleyip tutku ve hayatiyet getirerek kalbin bilgeliğini harekete geçirir. Saldırganlık ve şiddete karşı koruyucu bir taştır, iyileştirmede Rubi Aura endokrin sisteme iyi gelir ve mantar enfeksiyonlarıyla parazitler için doğal bir antibiyotiktir.

Günışığı Aura altın ve platinden oluşan parlak sarı bir taştı r. Enerjileri güçlüdür ve son derece aktiftir. Eski duygusal travmalar ve yaralardan kurtarır, karın boşluğunu temizleyip harekete geçirir. Ruhsal düzeyde kapsayıcı ve koruyucu bir taştır. Her tür kabızlığa iyi gelir ve toksinlerden arındırır.

Sibirya Mavi Kuvarsı Kuvars ve kobalttan laboratuvarda yeniden yetiştirilen parlak mavi bir taştır. Güçlü bir antidepresandır, ruhu yukarı çeker ve derin bir huzur verir. Boğaz ve üçüncü göz çakralarını harekete geçirir, psişik vizyonu ve telepatiyi teşvik eder, iletişimi geliştirir. Yoğun görselleştirme deneyimlerine neden olarak kozmik bilince kapı açar. Bu taş kendi doğrunuzu söylemenize yardım eder ve duyulmanızı kolaylaştırır, iksir olarak boğaz enfeksiyonlarına, mide ülserlerine ve strese iyi gelir. Haricen uygulandığında iltihapları, güneş yanıklarını giderir, sertleşmiş omuz ve kaslara iyi gelir.

Takip edilen ,,,,,,,