Kişiye Özel İsimli Doğal Taş Tesbihler

Tesbihler her erkeğin mutlaka kullandığı ve kültürümüzde önemli bir yere sahip olan erkek aksesuarlarıdır. Doğal taşların manevi etkileri ile birleştiğinde bulunmaz birer özel parçalar haline gelmektedirler. Doğal taşların sihirli dokunuşu ile oldukça kıymetli hale gelen tesbihler artık kişiselleştiriliyor. Her aksesuarda olduğu gibi kişiye özel isimli doğal taş teşbihlerde diğer teşbihlere oranla daha çok seviliyor ve kullanılıyorlar.

Kişiye özel isimli doğal taş tesbihler oldukça favori ürünler arasında yer aldı son yıllarda. İmamelerin sallama kısımlarına takılan madalyonların üzerine yazılan isim ve tarih gibi detaylar hem teşbihlerin kişisel kullanımına olanak sağlıyor, hem de hediyelik olarak çok hoş bir alternatif haline dönüşüyorlar. Aynı zamanda iş yerlerinin de artık özel günlerinde isimlikli doğal taş tesbihleri hediye etmesi kurumsal anlamda güzel bir reklam anlayışı geliştirmeye başladı.

Kişiye özel isimli doğal taş tesbihleri sevdikleriniz veya yakınlarınız için özel günlerinde hediye etmek için özel olarak hazırlatabilirsiniz. Kişiye özel isimli doğal taş tesbihler tercihinize göre çeşitli doğal taşlar ve metal akşamlarla zevkinize özel olarak tasarlanabilmektedir. Dilediğiniz doğal taşı ve metal aksamı, dilediğiniz renklerde ve yazı stilleri ile hazırlatabilirsiniz. Kişiye özel isimli doğal taş tesbihler aynı zamanda özel kutularında daha rahat bir şekilde uzun yıllar muhafaza edilebilmesi açısından kişiye özel olarak tasarlanıp gönderimi yapılmaktadır.

 

 

Takip edilen ,,,,,,,,,,,,,,