Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
KHBRT003
₺323,00 KDV Dahil
Tükendi
Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
KHBRT002
₺680,00 KDV Dahil
Tükendi
Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
KHBRT001
₺620,78 KDV Dahil
1

Kehribar Tesbihler


Kehribar maddesi bir çam türüdür. Çam ağaçlarının yüzyıllar boyunca fosilleşmesi ile ortaya çıkmaktadır. Kehribarın işlenmesi zor ve zahmetli olması onu değerli bir taş haline getirmektedir. Saflığın ve doğallığın sembolüdür. İnsan ile beraber yaşayabilmesi, negatif enerjileri iterek pozitif enerjileri etrafında toplayabilmesi sayesinde günümüzde takı ve mücevheratta en çok kullanılan taşlardan birisidir. Beden ve ruh sağlığına çok önemli olumlu katkıları bulunmaktadır. Kehribar taşı pek çok farklı yarı değerli taşa oranla daha fazla faydaya sahip olması ile bilinmektedir. Toprağa gömüldüğü zaman ufak cisimleri çeker. Zihinsel ve ruhsal gelişimi eşit ve dengede tutmaktadır. Kehribar Tesbihler sol elde tutulduğu zaman vücuttaki elektiriğin atılmasını sağlaması ispatlanmış bir gerçektir. İşte bu noktada en çok tesbih yapımında kullanılmaktadır.

Duanın gücüne inanan herkes, gerek dua etmek için kullanılsın gerekse aksesuar olarak taşımak amacı ile kullanılsın kehribar tespihin önemini de bu sebeplerle kavramalıdır. Dua edilirken kullanılacak olan kehribar tesbihler ruh sağlığınız ve fiziksel sağlığınız dengelendiği için daha olumlu ve pozitif olmanıza sebep olacaktır. Günlük hayatta kullanılan kehribar tespihler bir aksesuar olarakta oldukça şık ve kişinin nezih görünmesinde katkı yaratacaktır. Kehribar taşı tesbihler üretilmesi zor ama taşıması çok şık bir aksesuardır.

Kehribar Tesbih Modelleri ve Fiyatları

Kehribarın farklı çeşitleri bulunmaktadır. En sık kullanılan türü ise Erzurum işi ateş kehribarıdır. Rengi kahverengi, sarı, kırmızı karışımı bir renktir. Erkek modasında en çok alıcı bulan ve sanatı en çok icra edilen kehribar türü Erzurum kehribarı olarak bilinmektedir. Saydam bir kehribar türüdür. Negatif enerjiyi bünyesinde toplayan bir yapıya sahiptir. Özel işlenmiş kakma sallamaları ile enfes bir görüntüye sahiptir.

Sıkma kehribar tespihler renkleri tok olan, yoğun bir ağırlığı olan çok şık ve her kıyafetle taşınabilecek bir kehribar tespih çeşididir. En çok kullanılan kehribar tespih türleri arasında yer almaktadır. Açık yeşilden açık kahverengiye doğru alacalı bir renge sahiptir. Bir kehribar taşının en olumlu etkilerini bünyesinde barındırmaktadır.

Tek kaya damla kehribar tesbihler açık yeşil renkleri ile hem şık hem de sportif bir görüntüyü elde etmenizde yardımcı olacaktır. Kehribar taşının en yumuşak renklerini bir arada bulundurmaktadır. Yarı saydam bir görüntüye sahiptir. Kolay aşınma yapmaz ve uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Zultanit taşı, kehribar taşının bir çeşididir. Pek bilinmemesine rağmen koyu kahve tonlarındaki renkleri sayesinde ilgi çekmektedir. Tesbihlerde çoğunlukla kullanılıyor olmasına rağmen kehribarın bir türü olduğu pek bilinmemektedir. Kehribarın olumlu tüm etkilerini taşır ve özel günlerde kullanılması için oldukça iyi bir tercihtir.

Kehribar Tesbih Satın Al

Ukrayna kehribar tesbih çeşidi ise sarıya yakın tonları ile tek kaya kehribar teşbihlerine yakın bir görüntüye sahip olmasına rağmen renk farklılığı oldukça barizdir. Özellikle açık renkli tesbih tercih edenler için iyi bir alternatiftir.

Tüm kehribar tesbih modellerimizde gümüş metaryellerden yapılma aksesuar kullanılmaktadır. Aynı zamanda bütün kehribar çeşitlerimiz özel olarak el işçiliği ile üretilmektedir. Sallama kısımları nakış gibi ince ince işlenerek püskül veya tek sallama haline getirilmektedir. Kehribar teşbihlerimizin tamamı sertifikalı ürünlerdir. Orjinalliği her yerde rahatlıkla test edilebilir. Karışımlı olmayan, gerçek ve saf kehribarlar işlenerek üretilmektedir. Tüm kehribar tesbih çeşitlerimizin boncukları el işçiliği ile zımparalanarak tesbih boncuğu haline getirilmektedir. Tüm gümüş aksamlar 924 ayar gümüşten üretilmektedir. Aynı zamanda tüm teşbihlerimiz özel üretim olduğu için eşsiz parçalardır. Tüm ürünlerimizde birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Tüm ürünlerimizi en uygun fiyatlarla eşit taksitler halinde satın alabilirsiniz. tüm tesbih çeşitlerimiz 24 saat içinde kargoya verilerek kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Çerez Kullanımı