İyolit Taşı Özellikleri

İYOLİT - Hasan KocabaşRENK Gri, mor, mavi, sarı
GÖRÜNÜM Küçük, yarı saydam, bakış açısına göre renk değiştirir
NADİRLİK Uzman dükkânlarda bulunabilir
KAYNAK Birleşik Devletler

ÖZELLİKLER İyolit bir vizyon taşıdır. Üçüncü gözü harekete geçirir, tüm çakralar hizadayken görselleştirmeyi ve sezgisel kavrayışı kolaylaştırır. İçsel bilgilerle bağlantı kurmayı sağlar. Şamanik törenlerde ve beden dışı yolculuklarda yardımcıdır. Aurik alanla temasta alana enerji veren ve onu derin bedenlerle hizalandıran bir elektrik yükü verir.

Psikolojik olarak bağımlılığın nedenlerini anlamaya ve yok etmeye yardım eder, çevrenizdekilerin sizden beklentilerinden bağımsız olarak gerçek benliğinizi ifade edebilmenizi sağlar. Zihinsel düzeyde düşünce formlarını temizler.

Duygusal olarak ilişkilerdeki uyumsuzluğu giderir. Kendiniz için sorumluluk almayı teşvik ettiğinden ilişkilerinizdeki bağımlılıklarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

İYİLEŞTİRME iyolit güçlü bir bünye yaratır. Bedenin yağ depolarını azaltır, alkolün etkilerini giderir ve karaciğerin canlanmasına, toksinlerden arınmasına destek olur. Bu taş sıtmayı ve hummaları iyileştirir; hipofiz bezine, sinüslere ve solunum sistemine yardım eder, migren ağrılarını yok eder. Ayrıca bakterileri öldürür.

KONUM Uygun yerlere ve eğer tüm çakralar hizadaysa üçüncü gözün üzerine.

Takip edilen ,,,,,,,,,