Hovlit Taşı Faydaları

RENK Yeşil, beyaz, mavi, genellikle yapay renklendirilmiş
görünüm Mermerli taş, genellikle yuvarlanmış. Her boyutta
NADİRLİK Kolay bulunur
KAYNAK Birleşik Devletler

ÖZELLİKLER Hovlit son derece sakinleştirici bir taştır. Yastığın altına • bulduğunda uykusuzluğa birebirdir, özellikle de kaynağı aşırı çalışan bir beyinse .Ayrıca iksir olarak da kullanılabilir, yatağa yatmadan bir saat radar önce yudumlanmalıdır.

Hovlit ruhsal boyutlarla bağlantı sağlar, uyum kanallarını açar, zihni bilgelik ve içgörü almak için hazırlar. Beden dışı yolculuklara ve geçmiş hayatlara erişime yardım eder. Bir parça Hovlit’e odaklanmak sizi başka bir boyuta veya zamana götürebilir. Üçüncü göze konulduğunda başka hayatların anılarını açar, bunların arasında “hayat-arası” durumunda olanlar ve ruhsal boyutlar da bulunur.

Hovlit hem ruhsal hem maddi arzuları formüle eder ve onlara ulaşmaya yardımcı olur.

Psikolojik olarak sabrı öğretir, öfke ve kontrolsüz asabiyet, yok etmeye yardım eder. Cebinize koyacağınız bir parçası öfken,z, veya size yöneltilmiş bir öfkeyi emer. Ayrıca olumlu karakter özelliklerini güçlendirerek eleştirelliğin veya bencilliğin üstesinden gelmenizi sağlar Hovlit zihni sakinleştirir ve uyku ya da meditasyon için mükemmeldir Sakin ve akıllıca iletişimin doğmasına neden olur. Bu taş hafızayı güçlendirir ve bilgiye ulaşma arzusu yaratır.

Çalkantılı duyguları, özellikle geçmiş hayatlardan kaynaklananları yatıştırır. Mevcut hayatı tetikleyen eski duyguları bağlayan zincirleri koparır.

İYİLEŞTİRME Uykusuzluğa iyi gelir. Bedenin kalsiyum düzeyini dengeler-, dişler, kemikler ve yumuşak dokulara iyi gelir. Faydalı bir cevher özü olur.

KONUM Uygun yere yerleştirin veya meditasyon süresince ya da öfkeniz yatışana kadar tutun. Uykusuzluğa yardımcı olması için yatağınızın çevresini kafesleyin. Olumsuzlukları emmesi için cebinizde taşıyın.

ÖZEL RENKLER

Genel özelliklerinin yanı sıra farklı bir rengine ait özellikler aşağıdadır:

Mavi Hovlit Rüyalarınızı hatırlamanıza ve rüyaların anlamlarına erişebilmenize yardım eder.

Takip edilen ,,,,,,,,,,,,