Herkimer Elması Özellikleri

Herkimer Diamond Gemstone 25x12mm Uneven 26.8 Cts Loose Stone For Jewelry  Making Ig3150 - Buy Doğal Temizle Kuvars,Herkimer Diamond,Düzensiz Elmas  Product on Alibaba.comRENK Berrak
GÖRÜNÜM Berrak, yağlı, içinde gökkuşakları, genellikle iki uçlu, küçükten büyüğe
NADİRLİK Pahalı ama kolay bulunabilir
KAYNAK Birleşik Devletler, Meksika, ispanya, Tanzanya

ÖZELLİKLER Bu taş enerji ve canlılık verir, yaratıcılığı körükler. Güçlü bir uyum taşı olarak özellikle küçükleri çok berraktır. Durugörü, spiritüel vizyon ve telepati gibi psişik yetenekleri uyarır, yüksek boyutlardan rehberlik bağlantısı sağlar, rüyaları anımsamaya ve yorumlamaya yardımcı olur. En yüksek ruhsal düzeylerle ve kendi potansiyelinizle bilinçli şekilde uyum sağlamanıza yardımcı olur. Çakraları temizler ve ruhsal enerjinin akması için kanallar açar. Geçmiş hayatlarla ilgili bilgilere erişmek için de kullanılabilir, bu şekilde ruhsal büyümenize engel olan tıkanıklıkları Ve dırenç noktalarını fark etmenizi sağlar. Herkimer daha sonra bunların yu ^aşça açılmalarını ve dönüşmelerini kolaylaştırır, ruhunuzun amacını one çıkarır. Hafif bedeni harekete geçirir.

Herkimer ayrılıkta, herkeste birer taş kalması durumunda, insanlar arası uyumu sağlar ve onları birbirlerine bağlar. Özellikle başlangıçtaki pratik evrelerinde telepatiyi geliştirir ve hastayla şifacı arasında uyum sağlar. Herkimer’in, içine bilgi akıtılabilecek ve gerektiğinde çağrılabilecek bir taş hafızası vardır. Başkalarının da kullanabilmesi için programlanabilir. Herkimer Elması elektromanyetik kirliliği veya radyoaktiviteyi temizlemek için kullanılan en güçlü taşlardan biridir. Jeopatik stresi engeller ve bir ev ya da yatağı kafeslemek için idealdir; yalnız bunun için büyük taşlar kullanılmalıdır.

İYİLEŞTİRME Herkimer Elması toksinlerden arındırır. Radyoaktiviteye karşı korur ve temasın neden olduğu hastalıkları tedavi eder; jeopatik stres veya elektromanyetik kirliliğin neden olduğu uykusuzluğu giderir; DNA, hücresel bozukluklar veya metabolik dengesizlikleri düzeltir. Bedendeki stres ve gerilimi yok eder. Şimdiki hayatı etkileyen geçmiş hayata ait yaralanma ve hastalıkların hatırlanmasını sağlar. Mükemmel bir çevre spreyi veya cevher iksiri olur.
KONUM Kolye veya küpe olarak takın (kısa süreli). Omurganın köküne veya uygun bir yere koyun. Kendinizle elektromanyetik sis arasına yerleştirin veya odaya spreyle sıkın.

Dumansı Herkimer özellikle güçlü bir topraklama enerjisine sahiptir, bu enerji yeryüzü çakrasıyla çevresini iyileştirir, elektromanyetik kirliliği ve jeopatik stresi temizler. Sinirli olduğunuzda bundan kurtulmak için yatağınızın çevresine kafeslenebilir.

Sitrinli Herkimer negatif enerjilerin neden olduğu yorgunluğa karşı birebirdir.

Takip edilen ,,,,,,,