Granatit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Granatit, Peri Haçı olarak bilinir. Perilerin İsa’nın ölümünden sonra döktükleri gözyaşlarından oluştuğuna inanılır. Geleneksel olarak, taş talih getirmesi için bir tılsım olarak kullanılır.

Granatit beyaz büyü törenlerinde kullanılan ritüelleri geliştirir ve güçlendirir. Ortadoğu’nun antik bilgeliğine eriştiğine inanılır. Bu taş fiziksel, eterik ve ruhsal düzlemlerde bağlantı kurar, bunların aralarındaki iletişimi destekler.

Psikolojik olarak, stresi gidermek için son derece yararlıdır. Depresyon ve bağımlılıkları yok eder, aşırı çalışmaya eğilimi ortadan kaldırır.

Fiziksel olarak, sigarayı bırakıp etkilerinden kurtulmak veya azaltmak isteyenlere yararlıdır. Nikotin bağımlılığının ardında yatan nedenleri anlamaya yardımcı olur ve nikotini kendilerini toprağa sabitleyen bir araç olarak gören aklı havada kişilere topraklama enerjisi sağlar.

İYİLEŞTİRME

Granatit hücresel rahatsızlıklara ve büyümelere iyi gelir, karbonhidratların özümsenmesini artırıp depresyonu azaltır. Geleneksel olarak ateşlenme için kullanılmıştır.

KONUM

Uygun şekilde tutun veya yerleştirin.

Takip edilen ,,,,,,,