Fuksit Taşı Özellikleri

FUKSİT - Hasan KocabaşRENK Yeşil
GÖRÜNÜM Tabak şeklinde, katmanlı (mika formu), her boyutta
NADİRLİK Uzmanlaşmış dükkânlarda bulunabilir
KAYNAK Brezilya

ÖZELLİKLER Fuksit pratik değeri olan bilgilere erişir. Bilgiyi şifalı otlarla ve holistik tedavilere yönlendirebilir. Mümkün olan en holistik eylemi önerip sağlık meseleleri ve iyilikle ilgili rehberlik alır. Fuksit başka insanlarla etkileşiminizi anlamanıza yardımcı olur ve hayat hakkındaki temel endişelerle ilgilidir.

Psikolojik olarak, geçmişteki veya bu hayattaki bağımlılık sorunlarıyla uğraşır. Eziyete karşı eğilimi tersine çevirir. İster bir kişiye ister bir gruba yönelik olsun, anında kurtarıcı rolüne girip hemen kurban haline gelenler için mükemmel bir taştır. Güç mücadelelerine ya da sahte tevazu konularına bulaşmadan nasıl işe yarayacağını gösterir.Hizmet veren pek çok insan bunu yaparken yeterince iyi olmama duygusuna kapılır ve Fuksit kendine değer vermeyi öğretir.

Başka birinin ruhunun büyümesi için sadece uygun ve gerekli olanlar, nasıl yapacağınız, gösterir ve onlar kendi derslerini öğrenirken sizin sessizce yanlarında durmanıza yardımcı olur. Koşulsuz sevgiyi “artıkyeter” diyen katı sevgiyle birleştirir. Sizin “yardımcı” olarak göründüğünüz bir durumla mücadele etmekte ve buna rağmen diğer kişinin bağımsızlığını korumaktan gelen bir psikolojik tatmin hissi kazanmakta faydalıdır. Fuksit her iki ruhu da kendi biricik yolunda serbest bırakır.

Rahatsızlığı veya gerilimi öngörülebilen bir aile veya grup durumu içinde “tanımlanmış sabırlı” için özellikle yararlıdır. Tanımlanmış sabırlı, ailenin yararına hastalanır veya bağımlı hale gelir. Onlar iyi olmak istediklerinde aile genellikle o kişinin “hasta” veya bağımlı kalması için baskı uygular. Fuksit tanımlanmış sabırlıya iyi olması ve aile çatışmalarından geri durması için güç verir, ilişki bağımlılığının ve duygu sömürüsünün üstesinden gelir. Travma veya duygusal gerilim sonrasında zorlukları yenme gücü verir.

İYİLEŞTİRME Fuksit, taşların enerjilerini büyütür ve transferlerim kolaylaş-tırır. Dengeyi düzelterek enerjiyi en aşağı noktasına kadar hareket ettirir. Enerji fazlasından kaynaklanan engellen kaldırır, enerjiyi pozitif kanallara kaydırır. Alyuvar ve akyuvar hücrelerinin oranını dengeler, karpal tünel sendromunu ve tekrarlayan kas zedelenmesini tedavi eder, omurgayı yeniden hizalar. Fuksit iskelet-kas sistemindeki esnekliği art

KONUM Uygun bir yere yerleştirin veya meditasyon süresince tutun.

Takip edilen ,,,,,,,,,