Elmas Taşının Özellikleri ve Faydaları

Elmas Taşı | Gelecekten.NetRENK Şeffaf beyaz, sarı, mavi, kahverengi, pembe
GÖRÜNÜM Kesilip cilalandığında küçük, berrak, saydam bir değerli taş haline gelir
NADİRLİK Pahalı
KAYNAK Afrika, Avustralya, Brezilya, Hindistan, Rusya, ABD

ÖZELLİKLER Elmas saflığın simgesidir. Saf beyaz ışığı yaşamınızı uyumlu bir bütün haline getirmenize yardım eder, ilişkiler kurar, birlikteliklere sevgi ve berraklık getirir. Kocaların, eşlerine sevgilerini artırdığına inanılır. Sadakat ve sözünü tutmanın sembolü olarak görülür. Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereket de o kadar fazla olur. Büyük bir Elmas aynı zamanda jeopatik veya elektromanyetik stresi engellemede ve ceptelefonlarına karşı korumada mükemmeldir.

Elmas enerjiyi artırır. Hiçbir zaman şarj edilmesi gerekmeyen nadir taş ardan biridir. Kendisiyle temas eden her şeyin enerjisini arttırır ve diğer taşlarla birlikte kullanıldığında şifa için mükemmeldir çünkü onların etkilerini artırır. Ancak pozitif enerjileri artırdığı kadar negatifleri de artırır Derin bir düzeyde auradaki “delikleri” kapatarak ona yeniden enerji verir Psikolojik olarak, Elmasın kişiye kattıkları arasında korkusuzluk, yenilmezlik ve kuvvet bulunur. Ancak merhametsiz ışığı, negatif herhangi bir şeyi hemen saptayarak değişim talep eder. Duygusal ve zihinsel acıları emer, korkuları azaltır ve yeni başlangıçlara neden olur. Son derece yaratıcı bir taştır, hayal gücünü ve mucitliği tetikler.

Zihinsel olarak zekâyla daha yüksek bir zihin arasında bağ kurar. Zihne berraklık verir ve aydınlanmaya yardımcıdır.

Ruhsal düzeyde, kişinin iç ışığını karartan her şeyin aurasını temizler, ruhun ışığının parlamasını sağlar. Ruhunuzun özlemlerini hatırlatır ve ruhsal evrime yardım eder. Taç çakrayı ilahi ışığa bağlayarak onu harekete geçirir.

İYİLEŞTİRME Elmas glokomu tedavi eder, görüşü iyileştirir ve beyne faydalıdır. Alerjilere ve kronik durumlara iyi gelir, metabolizmayı yeniden dengeler. Geleneksel olarak zehirlere karşı kullanılmıştır.

KONUM Deriye yakın bir yere takın, tutun veya uygun bir yere yerleştirin. Özellikle ceptelefonu yayılımlarına karşı küpe olarak takın.

Takip edilen ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,