Doğal Taşlarla Meditasyon

DOĞAL TAŞLARLA MEDİTASYON
Bir taşla meditasyon yapmak onun enerjisiyle uyum sağlamanın en kolay yollarından biridir. Başlamadan önce enerjilerinin saf olması için taşınızı temizleyin. Meditasyon zihin gevezeliğinin kapatılmasının bir yoludur. Pek çok faydası vardır stresi yok eder, kan basıncını düşürür vb ancak aynı zamanda taşlarınızı tanımanıza da olanak sağlar. Meditasyonun durağanlığı içinde taşlar sizinle konuşur.

Meditasyon başka bir dünyaya kapı açmak gibidir, özellikle de içinde kusurlu çizgileri ve emilimleri olan bir taş seçmişseniz. Taşın içinde kendinizi kaybedersiniz. Ardından gelen huzurun içinde çözümler ve içgörülerin farkındalığına ulaşırsınız. Bütün taşlarınızla sırayla meditasyon yapmanızda fayda vardır; her biriyle uyum sağlamak ve onu tam olarak tanımak için birkaç gün harcayabilirsiniz.

Bazıları taşlarının her biriyle uyum sağladıklarında bir “taş günü” düzenlemeyi sever. Enerji vermesi ve canlandırması için kırmızı taşlarla başlayıp gökkuşağı tayfında İlerleyerek turuncu, sarı, yeşil, mavi, eflatun, mor ve şeffafa doğru hareket edin. Bu, sizi en yüksek taş titreşimine getirir ve tamamen mutlu olduğunuzu hissedersiniz. Enerjilerinizi yeniden topraklamak için siyah bir taşa ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyondan sonra enerjilerinizi topraklamak önemlidir yoksa yüzme hissinden kurtulamaz ve orada değiliş gibi hissedersiniz.Boji taşları bunun için mükemmeldir çünkü bedeninize anında ama hafifçe yerleşir ve varlığınızı hemen tamamen hissetmenizi sağlar.

Takip edilen ,,,,,,,,,,,,