Doğal Taşlarla Enerjinizi Yenileyin

Doğal taşlar etkisi en iyi bilinen ve alternatif tıp içerisinde varlığı ispat edilmiş özel taşlardır. Yüzyıllar boyu rüzgar, yağmur ve yer hareketlerinin etkileri ile oluşmaktadır. Bu yüzden oldukça popüler bir takı tasarım aracıdır. Değerli taşlara oranla daha ulaşılabilir fiyatlara sahip olan doğal taşlar aynı zamanda günümüzde en kolay taklit edilebilen taş çeşididir. Plastikten yapılma ve cilalanmış boncukları çoğu kez doğal taşlardan ayırt edemeyebiliriz.

Doğal taşların insan aurasını ve enerjisini yenilemek gibi özel bir etkisi bulunmaktadır. Bunun en basit yolu ise meditasyon yapmaktan geçer. Meditasyon yaparken kullanılan doğal taşlar kişilerin burcuna, yaşam koşullarına ve psikolojik ihtiyaçlarına göre seçilmelidir. Bu sayede kişilerin enerjilerini yenilemek daha kolay olmaktadır. Yoga veya meditasyon yaparken, spora gittiğiniz zamanlarda üzerinizde doğal taştan yapılmış bir takı bulundurduğunuz takdirde spordan veya meditasyondan daha hızlı verim alırsınız. Doğal taşların enerjileri takan kişiye kolay adapte olarak nabız hızıyla adapte olmaktadır. Kalbin her atışında doğal taşında etkisi artmaktadır. İbadet ederken kullanılacak bir doğal taş tesbih yapacağınız ibadete daha fazla odaklanmanızı ve ruhunuzun daha kolay arınmasını sağlayacaktır.

Bu düşünceyle alınacak herhangi bir doğal taş takı veya tesbih sahte ürünlere karşı güvenilir bir yerden alınmalıdır. Sertifikalı ürünler tercih edilmelidir. Doğal taşların etkilerini tam olarak görebilmek için karışımsız olan saf ve orijinal doğal taşlar tercih edilmelidir.

   

Takip edilen ,,,,,,