Doğal Taşların Tarihçesi

Taşlar hakkında ne kadar çok bilgi edinirseniz o kadar bilinçli olursunuz Bu bölümde taşların nasıl oluştuğuna, onları nasıl seçebileceğinize ve bakımlarını nasıl yapacağınıza, şifa ve dekorasyon amacıyla nasıl kullanacağınıza ve ayırma yollarına dair bilgiler bulacaksınız.

Taşlarınızı ayırıp programlamak daha etkili olmalarına yarar. Bu, taşlarla çalışma ritüelinin bir parçasıdır. Taşlar kendilerine göre güçlü varlıklar olduklarından onlara saygıyla yaklaşılmalıdır. Eğer bunu yaparsanız sizinle işbirliği yapmaktan memnun olacaklardır. Pek çok insanın, taşlarını temizledikleri ve sonrasında onların enerjileriyle daha güçlü bir uyum içine girebilmek adına düşünceye daldıkları bir “taş günleri” vardır. Bunu düzenli olarak yapmak taşlarınızın sizinle konuşmalarını, yaşamınızı ve refahınızı iyileştirmek için onlardan nasıl yararlanabileceğinizi göstermelerini sağlar.

Taşlarınızı temizlemek için vakit ayırmanız çok önemlidir. İşlevlerinden biri de negatif enerjileri temizleyip dönüştürmektir. Eğer taşlarınızı bu düzenli temizlikten mahrum bırakırsanız, birkaçı kendi kendini temizleye bilse bile pek çoğu doymuş hale gelerek işlevlerini yerine getiremez olur

Takip edilen ,,,,,,,