Doğal Taşları Programlama

Doğal Taşları Programlama

Taşlar onları kullanacağınız amaca ithaf edilmelidir. Yeni taşınızı temizler temizlemez bu işlemi yapın . Bu, enerjiyi odaklar.

Taşı ellerinizin içinde tutun. Onu bir ışığın çevrelediğini hayal edin. (Eğer bunu yapmak zor geliyorsa ellerinizi bir ışık kaynağının önüne yerleştirin.) Yüksek sesle, “Bu taşı en iyiye ithaf ediyorum. Işık ve sevgiyle kullanılsın,” deyin.

Taşınızı programlamak için onu tutun. Kendinizi yüksek bir yol göstericiliğe açın. Taşı kullanmak istediğiniz amacı düşünün. Açık olun; eğer aşk istiyorsanız, ne gibi bir aşk istediğinizi kesin olarak tanımlayın. Şifa istiyorsanız, ne istediğinizi ve koşullarınızı tam olarak anlatın. Programı formüle ettikten sonra taşla uyum sağlayın. Bu taşın amacınıza tam olarak uyduğundan emin olun. Tamamen uyum içine girdiğinizde yüksek sesle: “Bu taşı (amacınız için) programlıyorum” deyin.

Sonra taşı sık sık görebileceğiniz bir yere yerleştirin veya cebinize koyun. Taşı günde iki-üç kez ya da daha fazla tutmanız iyi olacaktır. Programlamayı birçok kez tekrar etmeniz gerekebilir.

Takip edilen ,,,,,,,