Doğal Taş Seçimi

Doğal Taş Seçimi

Bu sayfalarda size tanıdık gelen bazı taşların yanı sıra daha önce hiç görmediklerinizle de karşılaşacaksınız. Bu kadar çok taş arasından sizin için doğru olanı seçmek epey zor olabilir. Size hediye edilmişse işler kolaylaşır. Ama kendiniz için bir taş satın almak istiyorsanız önce bu kitaba göz atmanızın değeri ölçülemez.

Belli bir amaç için bir taş seçmek istiyorsanız Rehber ve Dizin doğru taşı bulmanızda size yardımcı olacaktır. Seçenekler için Dizine bakabilir ve taşların kendilerini de Rehber’de bulabilirsiniz. Eğer taş almak için belli bir amacınız yoksa ama bir taş takma fikrini cazip buluyorsanız o zaman doğum tarihiniz iyi bir başlangıç noktası olabilir. Burcunuza uygun bir taş seçebilir ve semavi enerjileri yeryüzüne indirebilirsiniz.

Rasgele bir taş da seçebilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Bir tanesi dikkatinizi çekene kadar Rehber’e göz atabilir ve sonra çıkıp o tipteki bir taşı satın alabilirsiniz. Gittiğiniz dükkânda o taşın pek çok çeşidi olacağına kuşku yok. Sizinle konuşan taş, doğru taştır taşları elinize almanıza izin verilmeyen bir yerden asla alışveriş yapmayın ve eğer internetten satın alıyorsanız uygun bulunmazsa taşları iade edebileceğinizden emin olun . Pek çok taşı elinizde tutun, birine çekim hissetmeniz için kendinize fırsat tanıyın veya ellerinizi bir taş variline daldırıp taşlardan biri elinize yapışana dek bekleyin. Eğer sizi ürpertiyorsa o taş sizin için uygundur. Unutmayın, kocaman veya görünüşü gösterişli bir taş her zaman en güçlü olan anlamına gelmez. Küçük, kaba taslar da inanılmaz derecede etkili olabilir.

Taşınızı kullanmadan önce mutlaka temizleyin

Takip edilen ,,,,,,,