Doğal Taş Kombinleri

TAŞLARIN KOMBİNASYONU

Her tanesi ayrı bir taştan oluşan bileklik isteyenler oluyor.Bazıları da hoşlarına giden veya muhtemel yararları kendi rahatsızlıklarına uygun olan 7-8 farklı taşlı gerdanlık veya bileklik talep ediyorlar. Eğer belirli bir hastalığınız yoksa olabildiğince tek taştan (aynı taştan fazla adet de tek taş sayılır) veya aynı aileden 2 farklı taştan oluşan takı kullanılması daha yararlıdır.

Örneğin Ametist, Sitrin, Gül Kuvars, Dumanlı Kuvars,Dağ Kristali aynı ailedendir. Yahut aynı aileden olmasa bile doğada iç içe (yakın komşu şeklinde) oluşan iki farklı taş da aynı takıda kullanılabilir.Hastalık tedavilerinde bazen bir takıda fazla çeşit taş kullanmam gerektiğinde uzunca bir süre düşünüyorum, birbirlerini nasıl etkilerler diye. Bir takıda da en fazla beş çeşit taş kullanıyorum. Üstelik bunu, aralarında yalıtım uygulayarak yapıyorum.

Unutamadığım bir olayı anlatayım: İsviçrede yaşayan bir bayana tip 2 diyabet takıları gönderdim . Şekeri 230’lardaydı. Bir ay kadar sonra teşekkür maili gönderdi, şekeri normale dönmüştü. Aradan 2 ay kadar bir süre geçtikten sonra bir mail daha aldım. “Şekerim 430’lara fırladı, hastaneye kaldırdılar” diye yazmıştı. Üst üste iki kez mail gönderdim “Ne oldu da normale dönmüş şekerin bu kadar yükseldi” diye. Cevap vermedi. Bundan bir ay kadar sonra tekrar mail gönderdi. Şekere ek olarak yüksek tansiyon ve baş dönmesi başlamıştı. Takı istiyordu. Şeker takılarını baştan beri kullanıp kullanmadığını, şekerin yükselmesine sebep olabilecek başka ne kullandığını yazmadan kendisine takı göndermeyeceğimi bildirdim.

Meğer şekeri normale dönünce, gönderdiğim takıları çıkarmış nasılsa iyileştim diye ve reklamına aldandığı KOZMİK TEMİZLEYİCİ GERDANLIK satın almış ve takmış, bedenim temizlensin diye. Ne olduysa ondan sonra olmuş. Söz konusu gerdanlıktaki taşları da yazmıştı. Tam 21 farklı taş vardı gerdanlıkta. Ve bu kadar fazla taş bedeni alt üst etmiş, sistemleri hasara uğratmıştı.

Takip edilen ,,,,,,,