Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
MOB007
₺69,00 KDV Dahil
Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
MOB006
₺69,00 KDV Dahil
Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
MOB005
₺69,00 KDV Dahil
Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
MOB004
₺69,00 KDV Dahil
Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
MOB003
₺69,00 KDV Dahil
Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
MOB002
₺69,00 KDV Dahil
Kredi Kartı, Havale, Eft ve Kapıda Ödeme İmkanı
MOB001
₺69,00 KDV Dahil
1

Doğal Taş Çakra Bileklikler

Doğal çakra bileklikler içerisinde farklı farklı taşların bir araya gelmesi ile oluştukları için birbirinden güzel taşlardan oluşmaktadır. Bununla birlikteyiz 7 çakra bilekliklerimizin iplerinin Rengi de farklı farklı renklerden oluştuğu için hemen hemen her zevke uygun bileklik bulmanız mümkündür. Doğal Taş Çakra Bileklik içerisinde her taşın kendine özgü bir faydası olduğu için bu bileklikleri taktığınızda sizleri bazen günün yorgunluğundan bazen stresini sizden bazen de ağrılarınızdan kurtarabilir. Her taş farklı renklerden oluştuğu için her kombinin izle uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda çakra bilekliklerimizin kendine özgü şekilleri bulunduğu için her zevke uygun bileklik bulmanız mümkündür. Bilekliğimin içerisinde bulunan taşların hepsinin kendine özgü bir özelliği bulunmaktadır. Örneğin içerisinde bulunan mavi ametist taşı sizlerin rahatlamasına fayda sağlayacaktır. Veyahut radyasyonda çok fazla kalan biri iseniz 7 çakra bilekliğimi tam size göredir. Bununla birlikte bu güzel bilekliği çok sevdiğiniz birine hediye dahi alabilirsiniz. Üstelik stres kaygı korku gibi problem yaşayan kişiler için de bu taşların Çok faydalı oldu açıktır. Bu yüzden onlara bu bileklikleri alıp bu problemlerinden kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Doğal Taş Çakra Bileklikler Modelleri ve Fiyatları

Şimdilerde birçok kişi doğal taşların pozitif enerji sağladığı şans getirdiğine inanmaktadır. Bu yüzden kişiler doğal taşlanın aksesuarlarını yanlarında taşımaktadırlar.  Bunların arasında çarka bileklikler en fazla fayda sağlayan bilekliklerin başındadır. Aynı zamanda bu doğal çakra bileklikleri sadece bayanlar değil erkeklerde rahatlıkla kullanabilirler. Bu bilekliklerin ipleri de bütün bileklere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu taş Dedem insanların karakterleri üzerinde de etkisi olduğundan bazı kişilerin mutlaka takması gereken bilekliklerin başında gelir. Çakra bileklik içerisinde bulunan taşlar bazı burçların taşları olduğu için kartların burçlar üzerindeki etkisine inanan kişiler için de oldukça ideal bir bilekliktir. Fiyat konusunda da çok yüksek maliyetli bir bileklik değildir. Hemen hemen her bütçeye uygun ve Ortalama bir fiyata sahiptir.  Çakra bileklikleri takarken bazı noktalara dikkat etmemiz gerekir. Çakra bilekleri takılmadan önce insan vücudunun sol ve sağ kısmının ne tip özelliklere sahip olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Buna göre sol taraf genellikle dişil olarak ifade edilir. İçsel benliğimiz, bu bölümün kontrolündedir altındadır. Eğer sol bileğinize ürünü takarsanız, bu sayede yaşanan stresi azaltabilir. Böylelikle vücuda şifa akışı sağlanabilir.

Doğal Taş Çakra Bileklikler Satın Al

 

Çakra bileklikler özelikle gün içerisinde enerjiyi dengede tutmak için çok sık kullanılan bileklilerin başında gelmektedir. Bununla birlikte vücudu dengeleme işlemini aynı zaman da sağlık konusunda da yapmaktadır. Bunun yanı sıra çakra bileklikleri takmak kişinin kendisini çok daha enerji dolu hissetmesine yardımcı olur. Çakra bileklikler içerisinde bulunan taşlar bazı rahatsızlıkların iyileşmesi konusunda oldukça önemli etkisi bulunmaktadır. Gün içerisinde çok sinirli ve gergin olarak tanıdığımız kişilerin negatif olarak tanımlanmış olan enerjilerinin bu sayede atılması kolaydır. Pozitif enerji, insan vücuduna yerleşir ve kişiler daha pozitif hissetmeye başlarlar. Bu bilekler aynı zaman da burçlar ve doğum aylarına göre de insanlar üzerinde çok olumlu etkileri bulunmaktadır. Bileklik içerisinde bulunan bir taşın belki de burcunuza çok iyi gelebilir ve sizin hayat enerjinize olumlu etkileri olabilir bu yüzden bu taşlar oldukça önem arz etmektedir. Oldukça hafif olan bir bileklik olduğu için taşınması da kolaydır ve size hiç yük olmaz. Oldukça ilgi çekici oldukları için her ortamda çok güzel görünmenizi de sağlamaktadır.  Bazı hastalıkların tedavisi maalesef ki artık ilaçlar ile tedavi edilemiyor, işte bu aşamada bazı doğal talar bu hastalıklara fayda sağlıyor. Bu bileklikleri takarak hastalıklarından kurulmakları mümkün oluyor. İşte bu yüzden bu bileklikleri özellikle bazı hastalılara sahip olan kişiler için faydalıdır.

 

Çerez Kullanımı