Demir Piridi Özellikleri

yasemincihan: Mısırlıların Kutsal Ben-Ben TaşıRENK Altın sarısı veya kahverengimsi
GÖRÜNÜM Metalik,kübik,olabilir küçükten orta boya
NADİRLİK Kolay bulunur
KAYNAK Britanya,Kuzey Amerika,Şili,Peru

ÖZELLİKLER Demir Piridi mükemmel bir enerji kalkanıdır. Negatif enerjiyi ve aralarında enfeksiyon hastalıklarının da bulunduğu her düzeyde kirlilik yaratan her şeyi engeller. Boyna takıldığında derin ve fiziksel bedenleri korur, zarar ve tehlikeleri uzak tutar.

Demir Piridi çok pozitif bir taştır. Uyuşukluğu ve yetersizlik duygularını yener. Yetenekleri ve potansiyeli kullanmayı kolaylaştırır, düşünce akışını uyarır. Masanın üzerine yerleştirilmiş bir parça Demir Piridi çevresindeki alana enerji verir. Büyük iş yatırımları planlarken yararlı olur. Bu taş olayların içyüzünün nasıl anlaşılacağını öğretir ve diplomasiyi geliştirir.

Psikolojik olarak kaygıları ve öfkeyi giderir, kişinin kendine verdiği değeri ve güveni çoğaltır. Kendilerine ve erkekliklerine olan güvem artırdığı için aşağılık duygusuna sahip erkekler için çok yararlıdır ancak “maço” erkekler için çok güçlü gelerek saldırganlığı artırabilir. Kadınların aşağılık ve kölelik duygularının üstesinden gelmelerine yardımcıdır

Beyne kan akışını artırdığı için zihinsel faaliyetlerin hızlandırılmasında etkilidir. Hafızayı ve hatırlamayı güçlendirir. Özellikle Kübik Pirit zihinsel yetenekleri genişletir ve yapılandırır; içgüdülerle sezgileri, yaratıcılıkla analizi dengeler.

Duygusal olarak melankoli ve derin umutsuzluk haline yardımcıdır. Fiziksel olarak enerjiyi artırıp yorgunluğun üstesinden gelir. Fiziksel bedenden ve auradan enerji sızıntılarını engeller. Demir Piridi kana oksijen verir ve dolaşım sistemini güçlendirir. Mükemmel sağlık ve iyilik taşıdır, iyileştirmede son derece hızlıdır, incelenmesi için rahatsızlıkların nedenlerini ortaya çıkarır. Karmik ve psikosomatik rahatsızlıkların köküne inmede özellikle yararlıdır.

İYİLEŞTİRME Kemikleri iyileştirir ve hücresel oluşumu tetikler,

DNA hasarlarını giderir, meridyenleri hizalar, mide sorunlarından kaynaklanan uykusuzluklara iyi gelir. Sindirim yollarını güçlendirir ve mideye alınan toksinleri nötralize eder, dolaşım ve solunum sistemlerine yararlıdır, kana oksijen sağlar. Demir Piridi akciğerler için de yararlıdır, astım ve bronşiti iyileştirir.

ONUM Kese içinde boğazınıza veya yastığınızın altına yerleştirin.

Takip edilen ,,,,,,,,,,,