Danburit Taşı Özellikleri

Danburit FaydalarıRENK Pembe, sarı, beyaz, leylak
GÖRÜNÜM ince çizgili berrak, tüm boyutlarda
NADİRLİK Kolay bulunur
KAYNAK Birleşik Devletler, Çekya, Rusya, İsviçre, Japonya, Meksika, Myanmar

ÖZELLİKLER Danburit çok saf bir titreşimi olan ve kalp enerjisi üzerinde çalışan son derece ruhani bir taştır. Hem zekâyı hem de daha yüksek farkındalıkları harekete geçirerek devalar âlemiyle bağlantı kurar. Parlaklığı kozmik ışıktan gelmektedir ve bazen taşın içinde bir Buda oluşumuyla birlikte bulunabilir, böylece aydınlanma ve ruhani ışığı çeker. Önümüzdeki yolları pürüzsüzleştirir.

Danburit takmak mutluluğa ve sonsuz bilgeliğe bir bağ sağlar. Meditasyonda kullanıldığında kişiyi yüksek bir farkındalık düzeyine çıkarır ve içsel rehberliğe eriştirir.

Derin değişimleri kolaylaştırır ve geçmişi geride biralı mükemmel bir taştır. Karmik bir temizleyici olarak görev yapar,miyasmaları ve ileriye kadar taşınmış zihinsel mecburiyetleri bir yöne yönlendirir. Yatağın yanma yerleştirildiğinde ölüm döşeğindekilerin  ölümden sonraki yolculuklarına eşlik ederek bilinçli bir ruhsal geçişi mümkün kılar.

Ruhsal olarak üçüncü gözü, taç çakrayı, ve daha yüksek taç çakraları uyarır, bunları 14. dereceye kadar açar. Kalp çakrasın. bu daha yüksek taç çakralarla hizalar . Taşlar ve Çakralar). Danburit aurayı berraklaştırır, rüyaları kontrol edebilmeyi sağlar.

Psikolojik olarak, dik kafalı tutumları hafifletir ve değiştirerek zihne sabır, sükûnet getirir.

İYİLEŞTİRME Danburit çok güçlü bir şifa taşıdır. Alerjileri ve kronik sağlık sorunlarını giderir, güçlü bir toksinden arındırıcı özelliği vardır. Karaciğeri ve safra kesesini tedavi eder. Gerektiğinde vücudun kilo almasını sağlar. Kas ve motor fonksiyonlarına yardımcıdır.
KONUM Uygun bir yere, özellikle kalp üzerine yerleştirin. Rüyalarını/ kontrol edebilmek için yastığınızın altına koyun.

Pembe Danburit kalbi açar ve kişinin kendini sevmesini teşvik eder.

Takip edilen ,,,,,,,,