Çiyastolit Taşı Faydaları

ÇİSTOLİT (ÇİYASTOLİT) - Hasan KocabaşRENK Gri-kahverengi, pembe, gri, kızıl-kahve, zeytin yeşili
GÖRÜNÜM Taşın ortasında belirgin bir haç bulunur, genellikle
küçük ve yuvarlanmıştır.
NADİRLİK Kolay bulunur.
KAYNAK Şili, Rusya, İspanya

ÖZELLİKLER Çiyastolit güçlü bir koruyucu taştır . Eski zamanlarda bedduaları, ve lanetleri def etmek İçin kullanılmıştır. Geçimsizlikleri uyuma dönüştürme özelliğine sahipti,. Olumsuz duygu ve düşünceleri yok etme gücü olan yaratıcı bir taştır. Anlaşmazlıkla,, uyuma dönüştüm, ve sorun çözme, değişime yardım eder.
Çiyastolit gizemlere kapı açar ve beden dışı yolculukları kolaylaştırır. Kavrayışı ve ölümsüzlük araştırmalarını hızlandırır. Ölüm ve yeniden doğuşla ilişkili olarak ölümün ötesine geçenler için bir yardımcıdır. Bu taş gizemli olaylara açıklama getirir.

Psikolojik olarak, hayalleri yok edip korkuları yatıştırır, gerçekle yüzleşmenizi sağlar ve özellikle delirme korkusunu yenmede yararlıdır. Özellikle psikolojik düzeyde, bir durumdan diğerine geçişte yardımcı olur ve eski sorunlarla koşullanmaları yok eder.

Zihinsel olarak, analitik yetenekleri güçlendirerek sorun çözmeye yardımcı olur. Duygusal olarak suçluluk duygularından arındırır ve duyguları dengeler. Hastalık veya travmalar sırasında koruyucu güçleri harekete geçirerek ruhsal dengeyi sağlar. Ruhun amacıyla uyum sağlamasına yardım eder.

İYİLEŞTİRME Çiyastolit ateşi düşürür, kanamaları durdurur ve aşırı asitlenmeyi önler, romatizmayı ve gutu iyileştirir. Emziren annelerin sütünü artırır. Kromozom hasarlarını onarır ve bağışıklık sistemini dengeler. Felçleri iyileştirebilir ve sinirleri güçlendirir.

KONUM Uygun bir yere yerleştirebilir veya boynunuzun etrafına takabilirsiniz.

Yeşil Endülüs Taşı dengeleyicidir ve kalbi temizler. Bastırılmış duygular dan ya da eski duygusal travmalardan kaynaklanan duygusal tıkanmalarla çakra tıkanmalarını açar, ruh ya da taş terapisinde çok yararlıdır.

Takip edilen ,,,,,,,,,,,,,,