Bu Yaz Bu Bileklikler Moda

Bileklikler hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Bileklik kullananlar bilirler ki bileklik ayrılmaz bir parçadır. Bilekliği günün her saati, tüm kıyafetlerle tıpkı bir imza gibi kullanabilmek çok önemlidir. Bunun için bilekliklerin sağlam ve modaya uygun olması, aynı zamanda suya karşı da dayanıklı olması önemli bir konudur.

Her yaz raflardaki yerini alan rengarenk, cıvıl cıvıl, her kıyafetle rahatlıkla kullanılabilecek ve adeta yazın neşesini bileklerimize taşıyan şık bileklikler bu sene de değişen modaya ayak uydurarak raflardaki yerini aldı. Bu yaz en sık kullanılan ve moda olan bileklikler arasında her yaz olduğu gibi doğal taş bileklikler başı çekiyor. En çok kullanılan doğal taş bileklikler arasında ise Afrika turkuazı yer alıyor. Afrika turkuazının doğal yeşil renkleri tüm kıyafetlerle doğal bir uyum yaratıyor ve Afrika turkuazının saymakla bitmeyen faydaları sayesinde daha sık tercih edilecek bir bileklik haline geliyor. Kum boncuk bileklikler her yıl olduğu gibi yine moda! Bu yıl özellikle doğal taşlardan incelikle işlenen kum boncuk bileklikler her bileği süsleyecek kadar moda oldu. Zarif işlemeleri ve kum boncuklardan tasarlanan özel desenler spor ve şık bir görüntü yaratıyor.

Sizde bu yaz özellikle şık ve spor görünümleri olan bilekliklerle sezona merhaba demek istiyorsanız onlarca farklı modeldeki birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olan bileklerimizi mutlaka incelemelisiniz.

 

              

Takip edilen ,,,,,,,,,,,,,,,