Zinkit Taşı’nın Özellikleri

Zinkit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Zinkit fiziksel enerjiyle kişisel gücü, yaratıcılıkla sentezleyen güçlü bir taştır. Bu ateşli taş dışavurum sürecine yardımcı olabilir ve eksilmiş enerji sistemlerine yeniden enerji yükleyebilir. Bedendeki enerji tıkanıklıklarını ortadan kaldırarak yaşam gücünün engellenmeden akmasına izin verir. Fiziksel ve ruhsal düzeyde bereketi çeker, hafif bedeni güvenli şekilde fiziksel âleme sabitlemekte kullanılabilir.

Zinkit aşağı çakraları yansıtır, tüm bedene enerji verir ve yaratıcılıkla doğurganlığı artırır. Kundalini enerjisinin yükselmesine yardımcı olur ve içten gelen sezgilerle içgüdüleri geliştirir.

Zinkit güven ve kendi gücünü bulma becerisi aşılar. Şok ve travmaları iyileştirir ve travmatik durumlarla baş edebilme cesareti aşılar. Depresyonu giderir ve artık unutulmaları için sizi acı dolu anılardan kurtarır. Erteleme veya tembellikten şikâyetçiyseniz Zinkit’te sizi ileri itecek ve potansiyelinizi tam olarak kullanmanızı sağlayacak güç bulunur. Gerekli değişimleri kabullenmenizde yardımcı olur.

Fobiler için de yararlıdır. Kökendeki nedene inmeye ve bundan nazikçe kurtulmaya yardımcı olur. Daha sonra zihni daha olumlu bir açıdan yeniden programlar. Ayrıca hipnotik komutlardan ve zihinsel mühürlerden de kurtarır.

Eğer menopoz belirtilerinden veya boş yuva sendromundan mustarip bir kadınsanız Zinkit bu belirtileri nazikçe ortadan kaldırır ve hayatın değişimlerine uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Grup faaliyetlerini destekler, benzer düşüncedeki kişilerin birbirlerine çekilmelerini sağlar ve hepsini bütün haline getirir. Ayrıca fiziksel ilişkiler için de yararlıdır. Arındırma gerektiğinde, duygusal boşalma sağlayan ve sisteme yeniden enerji yükleyen bir iyileştirme krizini uyarabilir.

İYİLEŞTİRME

Zinkit deriyi ve saçları güzelleştirir. Prostat bezi ve menopoz semptomları için yararlıdır. Bağışıklık sistemini ve bedenin enerji meridyenlerini canlandırır. Kronik Yorgunluk Sendromu, AIDS ve otoimmün hastalıkları tedavi eder; mantara, mukus hastalıklarına ve bronşite iyi gelir. Sarayı engellemeye yardımcıdır. Boşaltım ve sindirim sistemi organlarını uyarır, doğurganlık problemlerini tedavi etmekte kullanılır.

KONUM

Uygun şekilde yerleştirin veya tutun.

Etiketler: Doğaltaş, Doğaltaş Ürünler, Hobi Ürünleri, Doğaltaş Bileklik, Doğaltaş Tesbih
Ekim 07, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı