Vulfenit Taşı’nın Özellikleri

Vulfenit Taşı’nın Özellikleri

ÖZELLİKLER

Vulfenit son derece yararlı bir taştır ama toksiktir: Elinize alırken tedbirli davranın ve deri üzerine yerleştirmeyin. Hayatın daha az olumlu yönlerini kabullenmeye yardım eder ve olumsuz durumlar veya duygularla karşılaştığınızda meydana çıkabilecek moral bozukluğu ve ataleti engeller. "Şeker gibi tatlı” ve gerçekdışı, temelsiz görünecek kadar hoş olabilmek için sadece olumluya odaklanıp olumsuz nitelik ve deneyimleri reddederek dengesizleşmiş kişiler için özellikle yararlıdır. Vulfenit bu kişilerin gölge enerjileri kabullenip onlarla bütünleşmeleri, "olumlu" ve "olumsuz" ikiliğinin ötesine geçebilmeleri ve bunları birbirini tamamlayan, dengeleyen güçler olarak kabullenmelerini sağlar.

Fiziksel düzeyden psişik, sezgisel veya ruhsal düzeye kolaylıkla ve hızla geçebilmelerini kolaylaştırır. Bu taşın geçmiş, şimdiki zaman ve geleceğe erişebildiğine, bu durumlarla iletişime yardım ettiğine inanılır. Ruhsal âlemle teması ve iletişimi kolaylaştırır, ruhsal titreşimleri toprağa indirebilmek için bir kanal açar.

Eğer başka bir ruhla şimdiki hayatınızda buluşmak için anlaşma yaptıysanız Vulfenit bu ruhu tanımanızı ve buluşmanızın nedenlerine uyum sağlamanızı kolaylaştırır. Bu amaç veya ders devam ettiği müddetçe ruhları birbirine bağlar ve uygun olduğunda serbest bırakır.

Vulfenit beyaz büyü için kullanılabilen bir taştır, ritüel çalışmaları destekler ve geliştirir, kişinin başka hayatlarda edindiği büyü bilgilerini yeniden kazanmasını sağlar. O zaman bu bilgiler şimdiki zamanda da kullanılabilir. Bu tür bilgiler Antik Mısır ve Yunan’dan veya daha yakın geçmişten geliyor olabilir. Eğer bir insan büyüyle ilgili inançları yüzünden Hıristiyan Kilisesi’nin elinden çok çekmişse Vulfenit, aynı şeyleri tekrar yaşamamasını garantileyerek bu deneyimi tedavi etmeye yardımcı olur. Tuttuktan sonra ellerinizi yıkayın.

İYİLEŞTİRME

Vulfenit’in enerjiyi yenileme ve koruma gücü vardır ama belli iyileştirme özellikleri yoktur.

KONUM

Uygun şekilde tutun veya yerleştirin. Bir parça Vulfenit, ruh bağlantılarıyla temasa geçmek için programlanabilir ve evinizin ilişki köşesine yerleştirilebilir.

Etiketler: Doğaltaş, Doğaltaş Ürünler, Hobi Ürünleri, Doğaltaş Bileklik, Doğaltaş Tesbih
Ekim 07, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı