Pietersit Taşı’nın Özellikleri

Doğaltaş, Doğaltaş Ürünler, Hobi Ürünleri, Doğaltaş Bileklik, Doğaltaş Tesbih

Fırtına elementiyle bağlantısı nedeniyle Fırtına Taşı olarak da bilinen Pietersit oldukça yeni bir keşiftir. Bu taşın "cennet krallığının anahtarlarım" bulundurduğuna inanılır. Gündelik bilinci ruhsal bilince bağlayarak size, insani bir yolculuk yapan ruhsal bir varlık olduğunuzu hatırlatır. Ruhsal varlıkta odaklanan Pietersit’in sizi toprağa değil ama eterik bedene topraklama yeteneği vardır. Bu da özellikle Akaşik Kayıtlar’t okumak ve orada bulunan cisimleşmeyle ilgili içgörünüze erişmek için ruhsal yolculuk yapmanızı kolaylaştırır.

Pietersit bir vizyon taşıdır ve vizyon araştırma veya şamanik yolculuk için kullanılabilir. Hareketli meditasyonlar sırasında bedenle güçlü bir şekilde çalışır, değişik biryüksek farkındalık durumuna hızla erişmenizi sağlar.

Üçüncü gözü ve epifiz bezini tetikleyerek sezgilere eriştirir ve elerin ruhsal vizyonları ve ön soruşturmaları destekler.

Pietersit'in ayrılık illüzyonunu yok eder ve başka insanlar tarafından empoze edilen inanç ve şartlanmaları ortadan kaldırır. Sizi kendi iç rehberliğinize bağlayarak başka insanların sözlerindeki doğruları ve yanlışları bulmanızı sağlar, inatçı engelleri yok eder ve kafa karışıklıklarını giderir. Geçmiş hayatları iyileştirmede de kullanılan bu taş kendi doğrularınızı takip etmemekten kaynaklanan rahatsızlıkları ortadan kaldırır. Geçmişte ebeveynler ve kural koyucular gibi otorite figürleri tarafından empoze edilen inançların oluşturduğu zihinsel ve sözel koşullanmalardan kurtarır, ruhsal illüzyonları giderir. Sizi başka hayatlarda verilen ve bugünkü hayatınıza taşınan sözler ve edilen yeminlerden kurtarır, kendi irade gücünüzü destekler.

Psikolojik olarak kendi doğrunuzun peşinden gitmeniz için teşvik eder. Son derece destekleyici ve güçlendirici bir taştır, gerçeğe ulaşmanızı engelleyen her şeyi araştırmanıza ve açığa vurmanıza yardım eder. Eski anlaşmazlıkları ve bastırılmış duyguları işlemeye deyardımcı olur.

İYİLEŞTİRME

Hipofiz bezini uyarır; endokrin sistemini, metabolizmayı, kan basıncını, büyümeyi, cinselliği ve ısıyı yöneten hormonların üretimini dengeler. Akciğerlere, karaciğere, bağırsaklara, ayaklara ve bacaklara yardım eder, bedenin meridyen yollarına enerji verir. Bu taş dinlenmeye vakit bulamayanların yorgunluktan kaynaklanan rahatsızlıklarına iyi gelir.

KONUM

Uygun şekilde tutun veya yerleştirin.

Etiketler: Doğaltaş, Doğaltaş Ürünler, Hobi Ürünleri, Doğaltaş Bileklik, Doğaltaş Tesbih
Ekim 06, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı