• Nisan 28, 2022

  Bebekler uyurken üşür mü? Bebeklerin üşüdükleri nasıl anlaşılır birçok anne baba tarafından merak edilmektedir.

  Bebekler Neden Üşür
 • Nisan 27, 2022

  Bebeklerin büyüme evresi tüm bu sayılan gelişmelerin en önemlilerinden biridir.

  Bebek Nasıl Emekler
 • Nisan 27, 2022

  Bebeğiniz artık küçük bir insana benziyor ve bu ay onun küçük tekmelerini deneyimlemeniz mümkün.

  Anne Karnında Bebek 4 Aylıkken Kaç Kilo Olmalı
 • Nisan 26, 2022

  Annenin annesi çocuk ilişkisinin atıldığı hamilelik sırasında daha sağlıklı ve çocuğunuzla büyüdüğü hamilelikte tam ve dengeli esinler sağlamaya yardımcı olur.

  9 Aylık Bebek Nasıl Kilo Alır
 • Nisan 26, 2022

  Bebekler 6.aydan itibaren gelişim olarak irileşmeye başladığı için küvete sığmaları zor olabilir.

  6 aylık bebek tek başına nasıl yıkanır, Duşakabinde bebek yıkamak, Bebekler ne zaman oturarak banyo yapar, Tek başına bebek nasıl yıkanır, Büyük bebek nasıl yıkanır, Filede bebek nasıl yıkanır, Oturan bebek nasıl yıkanır, 5 aylık bebek nasıl yıkanır,
 • Nisan 25, 2022

  Birine şifa vermek için mutlaka herhangi bir hastalıkta, ilk önce oranın enerjisinin boşaltılması gerekiyor. Boşaldıktan sonra, tekrar yenisini yüklemek gerekiyor. Hücrede iki tane önemli şey vardır. Kimi zaman yüksek enerji vardır, kimi zaman hiç enerji yoktur. Hiç enerji olmaması kansere giden yoldur, yüksek enerji olması iltihaba giden yoldur. İltihap içeren bir durumda enerjiyi boşaltılıp, tekrar yeniden yüklenir.

  HASTALIKLARDA SARKAÇ KULLANIMI
 • Nisan 25, 2022

  Bu teknik bilinçaltı dili imgeleme üzerine oluşmuştur. Önce, bölümü okuyup anlamaya çalışın, sonra dilerseniz ses kaydı alarak çalışmayı yapabilirsiniz. Katkı olması dileği ile... Gözlerinizi kapatın. Burnunuzdan derin nefes alıp yine burnunuzdan verin. Elleriniz ve kollarınız serbest ve bağlı olmasın. Nefes alıp vermeye ve dingin bir ruh haline gelebilmeniz için kendinize biraz zaman tanıyın.

  BİLİNÇALTI TEMİZLEME TEKNİĞİ
 • Nisan 24, 2022

  “Size şah damarınızdan yakınım” diyen bir Rabbimiz varken ben melek çalışmaları yapmayı uygun bulmuyorum ve yapmıyorum. Çünkü istememiz gereken tek bir yer var, o da Allah... Aracı sokmak ve o aracıdan yardım istemek İslamiyet’e aykırı bir durum.

  Tıpkı şıhlar ve şeyhlerden yardım istemek gibi...

  KORUYUCU MELEĞİNİZ İLE BAĞLANTI KURMA VE BENİM SİZE ÖNERİM
 • Nisan 24, 2022

  En çok istediğiniz bölüm bu olsa gerek. Hepimizin, özellikle bayanların ortak sorunu sayılabilir. Sarkaçla hem kendimize hem de başkasına çalışmamız mümkün. Bu çalışma için yine yüzdelik karttan yararlanacağız.

  SARKAÇLA KİLO ÇALIŞMASI
 • Nisan 23, 2022

  Kaybettiğiniz eşyaları soru sorarak bulabilirsiniz. “Sevgili sarkacım, kaybettiğim küpem şu anda evimde mi?” Eğer EVET cevabı verirse tek tek odaları sorabilir hatta odalar içinde sarkaçla dolaşabilirsiniz. Yaklaştıkça sarkaç sağa doğru dönecektir.

  SARKAÇLA KAYBOLAN EŞYA TESPİTİ
 • Nisan 23, 2022

  Gayrimenkul yatırımlarınızda sarkaç kullanmak son derece keyifli bir yöntemdir. Sarkaca güvenmeyerek aldığım arsaların elimde patlamasını da benim açımdan iyi bir örnek. Acı bir tecrübe olduğundan beri artık çok daha büyük bir inançla kullanıyorum. Arsa ya da ev almayı planlıyorsunuz.

  Planladığını yerin resmine, ya da direk yerinde sarkaca sorularınızı yöneltebilirsiniz. “Sevgili sarkacım, bu arsa bana kar sağlar mı?” ya da “ Sevgili sarkacım bu evi alırsam huzurlu, keyifli, içime sinerek yaşar mıyım?”

  GAYRİMENKUL ALIM SATIM İÇİN SARKAÇ KULLANIMI
Çerez Kullanımı