Azeztulit Taşı Faydaları

Azeztulit ResimleriRENK Renksiz veya beyaz
GÖRÜNÜM Çizgili berrak veya opak kuvars, genellikle küçük
NADİRLİK Nadir ve pahalıdır
KAYNAK Kuzey Carolina (tek bir madenden çıkarılır)

ÖZELLİKLER Nadir bulunan ve ışık saçan bir taş olan Azeztulit yeniçağın taşıdır. Mineraller krallığındaki en rafine taşlardan biri olan Azeztulit’in son derece saf titreşimleri vardır ve yüksek frekanslara uyum sağlar. Ruhsal evrime yardım etmek için yüksek frekansları yeryüzüne indirir.

Bu taş bilincinizi artırır. Eğer hazırsanız farkındalığınızı ve titreşimlerinizi daha yüksek seviyelere çeker. Titreşimlerinizi yükseltirken başkalarının yararına olumlu bir titreşim yaymanıza yardımcı olur. Azeztulit’i temizlemek gerekmez ve her zaman enerji doludur.

Eğer ruhsal âlemlerle veya yüksek frekanslarla çalışmaya alışık değilseniz bu taşa dikkatli davranmanız gerekir. Yaydığı titreşim kayması güçlü olduğundan tamamen asimile edilene kadar hoş olmayan yan etkileri olabilir. Ametrin veya Akuamarin gibi diğer ruhani taşları kullanarak yolu hazırlar. Bu kaymayı üstlenmeden önce eski meseleler ortadan kalkmalı ve duygusal temizlenme tamamlanmalıdır. Azeztulitin opak olanında daha az, ince bir titreşim vardır ve taşın daha saydam olan formuyla çalışma yolunda faydalı bir durak noktasıdır.

Ruhsal olarak Azeztulit, anında “zihinsiz” bir durum yaratarak ve fiziksel bedenin etrafından koruyucu bir spiral oluşturarak meditasyonu kolaylaştırır. Kundalininin omurga boyunca yükselmesini tetikler. Bir vizyon ve esin taşı olarak üçüncü gözü, taç çakrayı ve daha yüksek taç çakrayı açarak ruhsal düzeylere ulaşır. Önemli kararlar almada yardımcı olacak şekilde gelecekten ruhsal rehberlikle uyum sağlar.

Azeztulit, hâlâ fiziksel bedenin içindeyken daha yüksek bir titreşime kaymak için omurganın alt kısmındaki, karnın ortasındaki ve beynin merkezindeki iniş noktalarını harekete geçirir. Üçüncü gözde kullanıldığında geleceği görmenize yardım eder.

İYİLEŞTİRME Fiziksel düzeyde bu taş kansere, hücresel düzensizliklere ve iltihaba iyi gelir. Kronik hastalara, amacı canlandırarak ve iradeyi onararak yardım eder. Azeztulit in iyileştirme işinin çoğu ruhsal titreşimdedir; bu titreşimler çakra bağlantıları üzerinde daha yüksek bir gerçekliğe doğru işler ve titreşimsel kaymayı kolaylaştırır.

KONUM: Üçüncü göz, taç veya uygun görülen yer.

Takip edilen ,,,,,,,,