Atakamit Taşı Faydaları

Atakamit (Atacamite) Taşı | Bunu Biliyor muydunuz ?RENK Koyu turkuaz
GÖRÜNÜM Matris üzerinde minik kristaller; Krizokol’ü andırır
NADİRLİK Oldukça nadirdir, artık daha kolay bulunabiliyor
KAYNAK Birleşik Devletler, Avustralya, Meksika, Şili

ÖZELLİKLER Atakamit yeni keşfedilmiş bir taştır ve özellikleri henüz tamamen anlaşılamamıştır. (Eğer Atakamit ile meditasyon yaparsanız sizin için nasıl çalışmak istediğini söyleyecektir.) Bazen Krizokol taşıyla karıştırılır ve bu taşla bazı özellikleri paylaşır.

Atakamit hakkında bilinense, üçüncü gözü açarak güçlü görsel imgeler ve kuvvetli ruhsal bağlantılar yarattığıdır. Gücüne rağmen ruhsal vizyonu tetiklemek ve görselleştirmeye yardımcı olmak için kullanılan çok güvenli,

duruluk sağlayıcı taştır. Meditasyonda kullanıldığında ruhu olabilecek en yüksek düzeylere güvenli biçimde çıkarır.

Ata kam İt kaybedilmiş ruhsal güveni yeniler ve daha yüksek bir rehberlikle bağlantı sağlar. Özellikle daha yüksekteki ruhsal yarımkürelere yapılan beden dışı yolculuk sırasında bulundurulması gereken bir taştır.

Atakamit yüksek kalp çakrasını açmak için gönüllü olarak çalışarak hayatınıza daha fazla koşulsuz sevgi getirir ve timüs beziyle bağışıklık sisteminin işleyişini tetikler.
İYİLEŞTİRME Atakamit böbrekleri temizler, korkuyu giderir ve tüm düzeylerde tasfiye etmeyi destekler. Eterik beden ve tepe çakrası için güçlü bir temizleyicidir. Üreme organlarını iyileştirmek için de kullanılabilir, uçuk ve zührevi hastalıklara karşı direnç geliştirir. Boğaza konulduğunda tiroid bezini iyileştirir, boğaz çakrasını açarak hipotiroidin ardında yatan neden olabilecek kendini ifade engellerini ortadan kaldırır. Sakinleştirici yeşil rengiyle sinir sistemi için yararlıdır, stres ve hasar görmüş sinirler üzerinde derin bir etkiye sahiptir.

KONUM Görselleştirmeyi tetiklemek için üçüncü gözün veya uygun gördüğünüz organların üzerine yerleştirin. Meditasyon veya yolculu yapmak için elinizde tutun.

Takip edilen ,,,,,,,