Ametrin Taşı Faydaları

Ametrin Faydaları ve Özellikleri |Ametrin Taşı FaydalarıRENK Mor ve sarı
GÖRÜNÜM Ametist ve Sitrin karışımı saydam kristal, genellikle küçük ve yuvarlak
NADİRLİK Sadece bir madenden çıkarılmasına rağmen kolay bulunabilir
KAYNAK Bolivya

ÖZELLİKLER Ametrin, Ametist ile Sitrin’in başarılı bir bileşimidir. Hızlı ve etkilidir; rahatsızlıkların altında yatan nedenleri ortaya çıkardığından özellikle uzun süreli hastalıklarda kullanılır. Fiziksel âlemi daha yüksek farkındalıklarla ilişkilendirir. Bu taş astral yolculukları kolaylaştırır ve bu sürede kişiyi korur. Ayrıca psişik atakları da giderir. Baştaki stres ve gerilimi yok eder, zihni sakinleştirir, meditasyona odaklanmayı sağlar. İyileştirme ve kehaneti geliştiren üçüncü gözü açar. Erkek ve dişi enerjileri birleştirir.

Psikolojik olarak başkalarını kabullenme ve onlarla rekabet edebilme yeteneğini geliştirir. Herkesin nereyle bağlantılı olduğunu göstererek önyargıların üstesinden gelir. Son derece enerjik bir taş olan Ametrın yaratıcılığı tetikler ve kişinin, hayatının kontrolünü eline almasını sağlar Görünürdeki zıtlıklarla başa çıkabilen bir taştır.

Zihinsel olarak berraklık getirir, algı ve eylemi uyumlu kılar Konsantrasyonu güçlendirip derinlemesine düşünmeye yardım eder, tum olasılıkların incelenmesini teşvik ederek yaratıcı çözümler bulunmasını sağlar. Zekâyı gündelik gerçeklikten alarak daha yüksek farkındalık düzeylerine çıkarır.

Duygusal olarak Ametrin, aralarında olumsuz duygusal programlama ve beklentilerin de yer aldığı engelleri kaldırır, dönüşümü kolaylaştırır, üzüntülerin altında yatan nedenleri ortaya çıkarır. Ametrin iyimserliği ve stres yaratan dış etkiler tarafından örselenen huzuru geliştirir.

İYİLEŞTİRME Ametrin her şeyin en altına kadar iner. Güçlü arındırma özellikleriyle tüm olumsuzlukları auradan uzaklaştırır, toksinleri bedenden atar Mükemmel bir kan temizleyici ve enerji sağlayıcı olarak bedeni iyileştirir, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, otonom sinir sistemine ve fiziksel gelişime yardım eder, DNA/RNA’yı dengeler ve bedene oksijen sağlar. Ametrin Kronik Yorgunluk Sendromu’nu (CFS), yakıcı duyguları depresyonu gastrik rahatsızlıkları ve ülserleri, yorgunluk ve tembelliği.gerilimden kaynaklanan baş ağrılarını ve stres bağlantılı rahatsızlıkları iyileştirir.Fiziksel yapılardaki engelleri kaldırır.

KONUM Uzun dönemli olarak doğrudan bedeninize,karın boşluğuna değecek Ametrin tutmak derinlerdeki sorunları yüzeye çıkararak irdelenip iyileştirilmelerini sağlar.

Takip edilen ,,,,,,,,,,