Amazonit Taşı Faydaları

RENK Mavi, yeşil
GÖRÜNÜM Damarlı, yanardöner, çeşitli boyutlarda, bazen yuvarlanmış
NADİRLİK Kolay bulunur
KAYNAK Birleşik Devletler, Rusya, Kanada, Brezilya,Hindistan, Mozambik, Namibya, Avusturya

ÖZELLİKLER Amazonit güçlü bir flltrelemeye sahiptir. Fiziksel düzeyde jeopatik stresi engeller, mikrodalga ve cep telefonu yayılımlarını emer elektromanyetik kirlenmeye karşı koruma sağlar. Kendinizle kirlilik kaynağı arasına yerleştirilmeli veya cep telefonunuza yapıştırılmalar. Zihinsel düzeyde beyinden geçen bilgileri filtreleyerek sezgilerle birleştirir.

Son derece yatıştırıcı bir taştır. Beyni ve sinir sistemini sakinleştirir, fiziksel bedeni eterik olanla uyumlu hale getirerek maksimum sağlıklı olmasını sağlar. Erkek ve dişi enerjilerin yanı sıra pek çok kişilik özelliğim de dengeler. Bir sorunun her iki yanını da farklı bakış açılarından görmenizi sağlayan bir taştır. Duygusal travmaları yatıştırır, korku ve endişeleri giderir. Negatif enerjileri ve şiddeti yok eder.Ruhsal olarak iksiri tüm farkındalık düzeyleri için çok yararlıdır. Taşın kendisi evrensel aşkı göstermeye yardımcıdır.

İYİLEŞTİRME Amazonit kalp ve boğaz çakralarını iyileştirip açarak sevgi iletişimini geliştirir. Ayrıca üçüncü gözü ve sezgileri de açar. Sinir sistemindeki negatif enerjileri ve engelleri yok eder. Kemik erimesi, diş çürükleri, kalsiyum eksikliği ve fazlalığına, bunları yaratan metabolik düzensizlikleri dengeleyerek iyi gelir. İksiri kalsiyum problemlerini düzeltir. Ayn zamanda kas spazmlarını rahatlatır. En önemli özelliği mikrodalga ve diğer elektromanyetik sis kaynaklarından korumasıdır.

KONUM Etkilenmiş yerin üzerine yerleştirin veya tutun ya da mikrodalgalara karşı korunmak için takın. Bilgisayarların yanına yerleştirin veya cep telefonunuza yapıştırın.

Takip edilen ,,,,,,,