Ağaç Akik Taşı Faydaları

AĞAÇ AKİK

RENK Berrak, kahverengi, yeşil
GÖRÜNÜM Eğreltiotu benzeri işaretleri olan saydam, genellikle küçük ve yuvarlak
NADİRLİK Kolay bulunur
KAYNAK Birleşik Devletler, Çekya, Hindistan, İzlanda, Fas, Brezilya

İLAVE ÖZELLİKLER Ağaç Akik genellikle bolluk taşı olarak bilinir. İş dünyası ve tarım dahil yaşamın tüm alanlarına bereket ve doluluk getirir. Tahıl hasadını iyileştirmek veya ev bitkilerinin sağlıklarını sürdürmek için kullanılabilir.

Ağaç Akik hem içsel, hem dışsal olarak huzurlu bir ortam yaratır yaşanan her andan keyif alınmasını teşvik eder Bu taşın özellikle bitkiler, âlemiyle güçlü bir bağı vardır ve bu âlemle iletişimi geliştirir. Ayrıca kişinin dünyayla bağlantısını da derinleştirir.

Nasıl kullanılırsa kullanılsın yavaş işler ve tamamen etkili olması için zaman gerekir.

Psikolojik olarak, mücadele ve karmaşa zamanlarında odaklanabilmeniz için sizi teşvik eder, denge sağlar. Size azim ve güçlükleri fırsat olarak görebilme yeteneği verir.

Siz ruhsal olarak gelişirken köklerinize bağlı kalmanızı sağlar. Daha yüksek farkındalık seviyeleriyle entegre olabilmeleri İçin çakraları açar ve sıralar.

İYİLEŞTİRME Ağaç Akik çakra dengesizliklerinden kaynaklanan rahatsızlıkları iyileştirir. Bedenin içinde kan damarları ve sinirler gibi dallanan her şeyde yankı uyandırır. Nevralji gibi rahatsızlıkları ve sinir sistemini iyileştirir. Bu taş iskelet bozukluklarını tedavi eder ve kişinin iskelet sistemim fiziksel gerçekliğiyle hizalar. Kılcal damar bozukluklarını onarır ve dolaşım sistemini uyarır. Yaraların üzerine veya ağrıyan yere konulduğunda ağrıyı keser. Bitkileri ve toprağın kendisini İyileştirmede yararlı bir taştır Yeryüzünün enerji alanındaki girdapları dengeler ve jeopatik stres ya da siyah ley hatlarının olumsuzluklarını ortadan kaldırır.

KONUM Uygun bir yere tutun veya yerleştirin. Maksimum fayda için uzun süre takın. Bitkilerin saksılarına yerleştirin.

Takip edilen ,,,,,,,